Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátommal a legelején...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Ha a barátommal a legelején mondjuk fél percig gumi nélkül szeretkezünk, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ő szeretné,mert komolyan együtt (hogy nem használtunk gumit) még nem voltunk, fogamzásgátlót nem szedek és az is lehet,hogy soha nem szedhetek majd.

Megéri kipróbálni?


2015. jan. 6. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, mivel az előváladékban is lehet sperma...
2015. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 CptTomato ***** válasza:

Van egyéb módszer is mint a tabletta -.-

De ha kockáztatni akarsz hajrá... főleg hogy gondolom nagyon tapasztaltak vagytok -.-

2015. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tegnap este átjött a barátnőm. Vacsi után először óvszerrel szexeltünk. Jól leizzadtunk, ezért elmentünk fürödni. A zuhany alatt megint megkívántam őt és beraktam neki óvszer nélkül, de nem tudtam elélvezni ott. Aztán fürdés után, bementünk a szobámba és összebújtunk. Ott megint kanos lettem, ezért csak kiraktam a farkam az alsónadrágom lyukán, neki meg félrehúztam a bugyiját és úgy dugtam, megint csak óvszer nélkül. Elélvezés előtt kivettem és a hasára élveztem.


Átlagos este, ami már évek óta megtörténik. Ha nem élvez beléd és nem a peteérés kellős közepén csináljátok (kb. 5 napon a 28-ból), akkor nagyon pinduri az esély a terhességre.


21/F

2015. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, még ha kicsi az esély is rá, nem próbálkoznék ilyennel.

Komolyan együtt, ez vicces, már bocsi. Ha szeret téged, akkor megérti, hogy nem szedhetsz fogamzásgátlót és így nem csinálhatjátok gumi nélkül. És ha tényleg szeret akkor szándékosan nem tesz ki a nem várt terhesség kockázatának és annak következményeinek.

Ne enged neki!

Én is fiú vagyok én sem szeretem gumival csinál, de védekezés nélkül semmikép sem érnék lányhoz.

Ti tuti fiatalok vagytok, ne hagyd magad befolyásolni!

2015. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 4-esnek meg köszönjük, hogy ilyenre biztatod! -_-
2015. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6:

Úgy mondod, mintha már próbáltad volna és lettél volna tőle terhes.


Most komolyan, ilyenben azok hogy nyilatkoznak, akik nem is próbálták soha az életben tartósabb ideig a megszakításos szexet? Ti mindent csak másod, meg sokadkézből hallotok, ahelyett hogy megtapasztalnátok.


Több százszor szexeltem már úgy, hogy a végén kihúztam a farkam lányokból és a testükre élveztem rá, amellett hogy óvszert is szoktam használni.


Ez alapján talán kicsit eltúlzottak a terhességtől való ilyen mértékű félelmek.

2015. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :))

Hát akkor tényleg nem játszunk ilyet...Tizenévesen nem szereték gyereket.

2015. jan. 6. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
"legelején mondjuk". Hát mondjátok.
2015. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én nem kockáztatnék. Biztos,hogy egy fiúnak sokkal jobb gumi nélkül, de nem ér annyit szerintem.

Ez a megszakításos dolog szerintem kockázatos,de lehet csak én félek ettől túlzottan. Volt már problémánk kiszakadt gumival,nem hiányzik mégegyszer egy ilyen, csak azért mert épp szórakozásból gumi nélkül csináltuk.

Fogamzásgátló mellett igen,csinálnám. Természetesen. Nélküle nem.

2015. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!