Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?18L

Figyelt kérdés
egy hónapja szexeltem a párommal megszakításos módszerrel a menstruációm után 3nappal volt a szex.ő sokkal idősebb nálam és van tapasztalata szex után kb 1-2héttel elkezdett hányingerem lenni gyakrabban kell pisilnem járni és nagyon kivánom főleg pár napja az édeset elég fáradt vagyok mostanában hiába alszom sokat még is kimerült nek érzem magam a suliban is majdnem elalszom órán 3napja késik a mensim ami nem számit soknak mert ezelőtt is késett néha néha .amúgy ez volt az első szexuális élményem és nincs ebben tapasztalatom(nem szedek fogamzásgátló tabletát)

2023. jan. 29. 14:03
A kérdező szavazást indított:
valószínűleg terhes vagy
nem vagy terhes
23 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bemész bármelyik üzletbe és veszel egy terhességi tesztet...
2023. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olyan nagy dolog venni egy ezer forintos terhességi tesztet? :D
2023. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 StevenUp ***** válasza:
100%
Tényleg olyan nagy dolog venni 1000 forintért óvszert?
2023. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem volt hajlandó óvszert használni és igen én is mérges vagyok
2023. jan. 29. 14:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajlandó óvszert húzni ezért inkább bevállalod hogy teherbe ess. Logikus, okos döntés.
2023. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "megszakításos" módszer.. Már az előváladékban is van életképes spermium.

B.szni már van agyatok, tájékozódni, agyat használni nincs..

2023. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet, ha késik a mensi már kimutatja.
2023. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 StevenUp ***** válasza:
70%

ma 14:18

Mi az hogy nem akart? Neked meg nem lett volna kötelességed széttenni a lábad. Első sorban magadra légy mérges hogy nő létedre ennyire alacsony az igényszinted.

Amugy meg jó eséllyel nem vagy terhes, csak stresszelsz. De ha annyira parázol akkor vegyél egy tesztet. Az úgyis okosabb mint a válaszolók, vagy éppen te.

2023. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
"nem volt hajlandó"... tehát te végülis bármibe belementél volna? és ha nem lett volna hajlandó még megpróbálni időben kihúzni se?
2023. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
megerőszakolt ...kellemetlen volt
2023. jan. 29. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!