Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?18L

Figyelt kérdés
egy hónapja szexeltem a párommal megszakításos módszerrel a menstruációm után 3nappal volt a szex.ő sokkal idősebb nálam és van tapasztalata szex után kb 1-2héttel elkezdett hányingerem lenni gyakrabban kell pisilnem járni és nagyon kivánom főleg pár napja az édeset elég fáradt vagyok mostanában hiába alszom sokat még is kimerült nek érzem magam a suliban is majdnem elalszom órán 3napja késik a mensim ami nem számit soknak mert ezelőtt is késett néha néha .amúgy ez volt az első szexuális élményem és nincs ebben tapasztalatom(nem szedek fogamzásgátló tabletát)

2023. jan. 29. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az vagy.
2023. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bocsánat az offért. De jól értem, hogy megerőszakolt, és ezek után még mindig úgy hivatkozol rá, hogy "a párom"? Még mindig együtt vagytok?
2023. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Kamu az egész...
2023. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemétségből. de kegyetlen ostoba voltál... ehhez a nőnek ragaszkodnia kell. igenis kell óvszer.. még csak 18 vagy basszus... Hát nemsokára 19 éves anyuka leszel! :/

24/f

2023. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

1szer engem egy random csaj ezzel prankelt meg.. szólt 3 héttel utána (am kb ő akarta a szexet) "terhes vagyok úristen..." (este 11 40 kor -.- hétvégén )

Hajnali 2 ig ment taktikázás.. adtam neki tanácsokat.. megbeszéltük meg minden. Már ott tartott a dolog hogy mindent elintéztünk erre közli 2 óra 13 körül hogy " háhá vicceltem... am jól vagy?" -.-

2023. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
* mért bizalmatlanok és lekezelőek a pasik a legtöbb nővel.. hát mert idióták a sok ösztrogéntől és ilyeneket művelnek egy random vasánap. ez a válaszom :D
2023. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
#12 előhúzta a jolly jokert, hogy ne bántsuk a hülyesége miatt :D
2023. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
17- est nem kell lepontozni. Tipikus magyar nő. Bxxzott, majd rájött, hogy ennek következménye van. Az erőszakot bizonyítani kell, nem bemondani, mint a pókert!
2023. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Teszt?
2023. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Namost ez vagy ordas kamu (először "párom", aztán megerőszakolt?), vagy a kérdező olyan sötét, hogy a Negró világít a szájában.

Mi az, hogy nem hajlandó gumit húzni? Akkor nincs szex és pont. Pláne a szüzességet úgy éleszteni, hogy a megszakítás miatt is aggódj?

Komolyan, hol szeditek össze az ilyen önző parasztokat? Aztán meg sírtok, hogy minden pasi bunkó?

2023. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!