Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki védekezett sikeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki védekezett sikeresen naptár módszerrel?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly.. migrén miatt semmilyen hormon tartalmú gyógyszert nem bírok szedni.. a fémeket semmilyen szinten nem bírom így a spirál is ki esett.. viszont évek óta halál pontos 28 napos ciklusom van így fel merült bennem a lehetősége de hogy ez működik is e…

2023. jan. 29. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem garancia semmi. Van olyan ismerősöm, aki hasonló cipőben járt, mint te, és nemsokára szülni fog a naptár módszer mellett, ami 2 évig működött, aztán egyszer nem.

Mi a párommal évekig "kikapósoztunk" sosem lett baba, de akkor sem jött össze, amikor direkt akartunk volna...

Nem lehet ezt előre kiszámítani. Akkor lehet jó ez a dolog, ha amúgy nem jelent gondot, hogy becsúszik egy terhesség.

2023. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gumival mi a baj?

Vagy akkor már naptár+megszakítás

2023. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Az nem éppen védekezés.
2023. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gumi sajnos nála nem opció, próbáltuk de egyből össze megy benne így azt is el engedtük.. egyelőre megszakítás jobb híjján
2023. jan. 29. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Lh tesztelj, azzal belövöd hogy mikor van ovud, és a biztos az ha csak ovu után engedi beléd, mert bármikor lehet előtte ovud ha pontt csúszik. Lh + után 3 nappal már nincs veszély
2023. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennél azért egész hónapokra vonatkozóan a megszakításos módszer biztonságosabb. A peteérés nem mindig pontos.

Mi 13 éve így védekezünk, megszakítással, sosem volt probléma. 1x élvezett belém a párom és egyből teherbe estem😐, szóval nem vagyok meddő.

De használhatsz ovulációs teszteket is.

2023. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. Pl az a baj vele hogy szar, kényelmetlen, ezt nőként írom, és vannak férfiak akik nem éreznek benne semmit szó szerint, hiába van extra vékony fajta. Ilyenkor az sem megoldás. Azért a férfi élvezete is számít.
2023. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy fél évig naptármódszereztünk, mielőtt babát szerettünk volna, nem lettem terhes, de hozzáteszem, hogy évekre visszamenőleg vezetem a ciklusaim, illetve az utolsó 2 éves nőgyógyászati uh alkalmával mind a két alkalommal pont tüszőrepedés előtt voltam a dokinál, szóval tényleg tudtam, hogy mikor van ovuláció. Utána a 4.hónapban jött össze a baba. Most még nem szeretnénk másodikat, ezért úgy gondoltam, rendelek pesszáriumot meg spermicidet+naptár, és csak a ciklusom második felében. Ha éppen becsúszna, nem lenne gond.
2023. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!