Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szüzesség elvesztése, menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése, menstruáció kimaradása?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, elég későn még most vesztettem el a szüzeséggemet. A ciklusom átlagosan 35-40 napos, jelenleg a 47. napon járok és nem jött meg. Ma reggel első vizeletből Clearblue-val teszteltem, negatív lett. Van okom az aggodalomra vagy csak bezavarta a stressz és az első szexuális együttlét a ciklusomat? Ez a teszt megbízható lehet?

2023. febr. 6. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát simán bezavarhat a szex meg a stressz, nekem nagyon bele szokott
2023. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szurkáló alhasi fájdalmat és hányingert szoktam érezni, lehet nem ettől, de kicsit parázok már.
2023. febr. 6. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Vedekeztetek?
2023. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem írod meg, hogy védekeztél e? Láttál e egy ki nem szakadt gumit? Á...cseppet sem releváns információ... Igen, első szextől is lehetsz terhes... vagy nem tudom, miből vonjuk le az infót...
2023. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, védekeztünk. Nem az első szextől lehetek-e terhes a kérdésem, hanem hogy a teszt valós eredményt mutat-e
2023. febr. 6. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom pontosan az a teszt megbízható e, mindig lehetnek hibás tesztek
2023. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


Anyuka

2023. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szexuális élet is belekavarhat mivel hormonok szabadulnak fel közbe.

Nem hinnèm hogy terhes vagy.Régen en is izgultam es akkor hanyingerem volt nekem is

2023. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak izgulós vagyok
2023. febr. 6. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, igen, még sokak tapasztalata volt ugyanez, mint a tied.
2023. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!