Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet beágyazódás vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DR.senkiházi kérdése:

Mi lehet beágyazódás vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
Múlthéten hétvégén együtt voltam a barátommal szombaton és vasárnap és nem védekeztünk,de vettem be hétfőn eseményi utáni escapelle tablettát. A menstruációm múlthónapban is késett,mert akkor veszítettem el és nagyon komoly felfázásom is van,ezt onnan tudom,hogy voltam vérvizsgálaton és ott mondták.1 hónapot késett és január 2. jött meg és ma reggel elkezdtem vérezni úgy,mikor fel vagyok fázva szóval gyengébben és halványabb a színe,de azóta szerintem még jobban felfáztam és a gyógyszert se szedtem rendszeresen és most nem tudom,hogy terhes lehetek-e vagy csak felfázás miatt jött meg hamarabb,mert általában 16-17 között szokott megjönni ha fel vagyok fázva akkor meg 7.-én kb.

2013. jan. 27. 18:26
 1/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Minden bizonnyal az esemény utáni tablettától jött meg korábban.
2013. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
húúha! először is jobbulást! :) ez az összevisszaság elég idegtépő lehet, most ezt még jobban felkavarta az esemény utáni. nekem az esemény utánitól hónapokig össze-vissza jött meg, volt, hogy kimaradt, aztán azóta fog.gátlót használok. Nem hinném, hogy terhes vagy, főleg mert mindenféle bajod van.
2013. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*ja és a beágyazódás a 10. nap után kezdődik, tehát még nem lehetne!
2013. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és köszi a válaszokat is,viszont azt kifelejtettem oda írni,hogy most hétvégén meg elszakadt a gumi,de nem ment el de előváladék biztos volt,ez még azelőtt történt mielőtt még 'megjött' volna,vegyek be escapellet és egyáltalán lehet ilyenkor?
2013. jan. 27. 18:55
 5/6 katalin83 válasza:
Ne szórakozz védekezz,egyébként kapkodhatod az eseményutáni tablettát aminek nagyon magas a hormon tartalma és így sosem lesz a ciklusod rendszeres,írass magadnak fogamzásgátlót így véded magad
2013. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
felfogom jövőhéten csak anyumék kicsit ellenezték,köszönöm szépen a hasznos válaszokat
2013. jan. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!