Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy melyik gyógyszer befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Tudom az antibiotikum igen, de a sima fájdalomcsillapítók is? Mert nem tér ki konkrétan erre a tájékoztató.

Köszönöm ha válaszol valaki. Sajnos ma már nem tudom elérni a háziorvosom.



2023. febr. 13. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg a gyógyszerészt bármelyik patikában
2023. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános szabály: a felszívódást befolyásoló készítmények, de a fogamzásgátlód betegtájékoztatóján is van egy rövid lista, illetve az alkalmazott készítmények is kitérnek többnyire erre.

A sima fájdalomcsillapítónak nincs ilyen hatása. Ezzel együtt az #1-es tanácsát fogadnám meg ha bizonytalan vagy.

2023. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész, házi orvos, nőgyógyász... ők tudnak ebben segíteni.
2023. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Sima fájdalomcsillapítóval eddig nekem sem volt gondom. Viszont a torokfertőtlenítő bizonytalanított el. A gyógyszertárban is elfelejtettem megkérdezni. :(

Megfázhattam. A fejem fáj nagyon, amire fájdalomcsillapítót vettem be. Illetve a torkomra a fertőtlenítő sprayt.

2023. febr. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!