Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudok még kiváltani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok még kiváltani fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
segítsetek kérlek. Egész héten hivogattam a nőgyógyászt, (5 különböző telefonszámon, amit megadtak) de nem hajlandóak felvenni. Elmenni nem tudtam, mert 14-ig van nyitva és meg dolgozok. Holnapra már kellene a tabletta. Ma megpróbáltam hívni a házi orvost, ő sem veszi fel. Mit tehetnék?
2023. márc. 10. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Sehol
2023. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Védekezz máshogy
2023. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, ezt nem szabad az utolsó pillanatra hagyni. Holnap hívd fel újra rendelési időben a nőgyógyászt, vagy a házi orvost, és felírják. Ha holnap kell csak elkezdened, akkor még nem késtél el, felírják és kiváltod holnap. Ha meg ma kellett volna már beszedni, akkor holnap elkezded egy nap késéssel, és egy ideig (betegtájékoztató írja, de megkérdezheted az orvost is, hogy meddig) helyi fogamzásgátlót kell mellé használni (gumi, hüvelykúp, stb).
2023. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Holnap nem rendel sem a nőgyógyász sem a házi orvos. Fel fogja Venni? Már ma sem tudtam elérni őket
2023. márc. 10. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Bemész a háziorvosi rendelőbe. Kicsit morcik lesznek, de kiadják. Addig meg hívogasd a háziorvost, fel tudja tenni felhőbe a receptet.
2023. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Úristen pár napot nem bírtok ki dugás nélkül?
2023. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem rendelnek, receptet se írnak, nyilván.
2023. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pepco.
2023. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6-os. Nem a pár napot nem bírunk ki dugás nélkülről van szó. Jövőhét péntekig nem is találkozunk. Ettől függetlenül nekem szednem kell a gyógyszert
2023. márc. 10. 15:08
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos nekem nem írja fel,de mindegy
2023. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!