Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexkapcsolat védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat védekezés nélkül, belemennétek ha nagyon jó lenne a szex? Nagyon kockázatos?

Figyelt kérdés

Igazából az első férfi az életembe, akitől sikerült elélveznem.

Badoon ismerkedtünk meg, nagyon bejön, 2x aludtam nála eddig, mindkettő isteni volt.

Viszont a fekete leves hogy közölte hogy nem védekezik és kész, letudta azzal hogy szedjek fogamzasgatlot vagy menjek abortuszra.

Az elsőnél még annyira nem zavart, reménykedtem benne hogy nem kapom be egyből a legyet de most már hogy megint taliztunk és fogunk is még elég para. Nagy az esélye hogy terhes leszek ugye?

Régebben szedtem yasminelle fogamzásgátlót, de több problémám is volt miatta ezért nem akarok újból. Milyen lehetőségek vannak még az abortuszon kívül?



2023. ápr. 10. 14:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Én nem feküdnék le egy ilyen önző f@sszal, bármilyen jó a sex.

De ha mindenáron ő kell neked akkor fogamzásgátló, spirál, női óvszer, vagy megszakításos védekezés.

2023. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%

Vemhes leszel.


Én is imádom teleélvezni a csajt, na de ha nem szed semmit akkor azért kihúzom időben, mert lárvákat mégannyira se szeretnék. :)

2023. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A betegségekröl nem beszélve.
2023. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Még menjél abortuszra, mekkora egy féreg. Értem én, hogy jó a szex, meg csak szexkapcsolat, de egy nőben legyen már tartás, hogy egy ilyen önző, senkiházi mocsokkal nem fekszik le.
2023. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Jo nagy gyökér. Tem meg ne haragudj de ostoba.

Elcseszheted az egész életed.

Van mas is aki jó az ágyban és nem egy felelőtlen ostoba fax.

2023. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem teherbe ejt majd ott hagy egyedül a gyerekkel.
2023. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval itt egy jöttment paraszt, aki tojik a védekezésre és ahelyett, hogy elhajtanád a búsba a barmot, még a terhességen aggódsz? És a betegségek? Gondolod, hogy másnál használt gumit? Szerinted hány nyavajája lehet, amit átadhat neked?


Komolyan... és még a nők sírnak, hogy nincs normális férfi, de az ilyen tajparasztokkal leállnak...

2023. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsülés nulla.
2023. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb terhes leszel tudod?

Az abortusz sem veszélytelen tudod?

Megéri?

2023. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"közölte hogy nem védekezik és kész, letudta azzal hogy szedjek fogamzasgatlot vagy menjek abortuszra."


Miért adsz az ilyennek teret egyáltalán?


Mással is lesz/lehet orgazmusod... olyannal is, aki amúgy nem nullába nézi a tested és nem kijelet valamit, hanem normálisan áll a fogamzásgátlás kérdéséhez, mondjuk pl.: megkérdezi, hogy neked hogy jó?...

2023. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!