Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,volt már rá példa,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,volt már rá példa,hogy alkalmi/barátság extrákkal kapcsolatban engedtétek óvszer nélkül a szexet?

Figyelt kérdés

Amennyiben előfordult ilyen, milyen megfontolásból tettétek,védekeztetek-e esetleg más módon?

Honnan ismertétek az illetőt?

Hány évesek voltatok akkor?



2021. júl. 7. 19:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ha a srác nem ragaszkodik hozzá. Nem szeretem a gumit. Volt hogy megszakítás volt olyan is h semmi más nem volt.

Tinder, buli.

16,17,18,19

2021. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
volt, megszakítás, mert nem érdekelt
2021. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%

Egy jó baratommal jartunk ossze egy idoben de sehogy nem vedekeztunk, viszont sosem bennem ment el.


19-20évesen

2021. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

Alkalminál nem, de volt olyan néha, hogy barátság extrákkalban kicsit gumi nélkül dugott


Nem annyira rég


Tinderről


23L

2021. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%

Volt igen. 2 évig jártunk össze, megbeszéltük hogy csak egymással vagyunk rendszeresen, ha meg 1-2 alkalmi befut, azzal használunk óvszert. Így mi magunk közt nem védekeztünk. Nem is kaptam el semmilyen betegséget

N

2021. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%
Lehagytam, hogy 21-27 évesek voltunk. Na meg hogy természetesen nem élvezett belém, csak 1-2 alkalommal mikor épp megvolt #5
2021. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer, alkalmiban, de azt a srácot nagyon-nagyon régóta és jól ismertem, és egyikünknek se volt másik partnere igen régóta, úgyhogy a betegségektől nem féltünk. Esemény utánit vettünk utána.
2021. júl. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%

Valaki elárulná, hogy mi a retekért lettem így lepontozva, mikor normálisan válaszoltam a kérdésre?:)

#5

2021. júl. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
64%

Én sem értem, de az enyémet sem..

#4

2021. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
25%
En meg sose hasznaltam gumit es sajnos csak alkalmi dolgaim voltak, vagy sok beszelgetes utan lett belole szex mondhatni haveri kapcsolatbol. Nagyon keves lany ragaszkodik hozza, de ok is engedik, ha megbeszelem veluk. 23F
2021. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!