Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e probléma a megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e probléma a megszakításos védekezéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3x. Megszakításos módszerrel voltunk egyutt a párommal pehet e problema, még csak tervezetten 5 nap múlva volna menstruáció.

Sokáig gumival csinaltuk, de hihetetlenul kenyelmetlen mindkettonknek, en nem erzek semmit belole csak a gumit, de o se erez belolem semmit.

Hormonalis fogamzasgatlast nem szeretnenk.

Valami otlet hogy tudnank meg vedekezni?

18/L



2023. ápr. 15. 05:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Itt a gyakorin 100%ra mondjak hogy mar most terhes vagy.


A valosagban ha tényleg mindig sikerül időben kivenni, akkor elég biztonságos.

De ameg abszolut nem akartam gyereket, addig azert nem szorakoztam volna ezzel. Van többfajta gumi, van amelyiket tényleg alig érezni.

2023. ápr. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez elég szerencsejáték így..

Ha nem szeretnétek kisbabát egyáltalán, valahogy védekezzetek, mert hosszútávon mindig ezen stresszelni, hogy vajon most megjön-e majd. Szerintem nem éri meg.

Én tőled azért idősebb vagyok, és fogamzásgátlót szedek. De még így is bennem van, hogy nehogy mégis teherbe essek.

Ne vegyétek ezt fél vállról. 🙂

2023. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Jani Belucci ***** válasza:
53%
Unokahúgom is így jött össze. Nagyon kis cuki. Szóval csak ajánlani tudom.
2023. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem gond, hogy 18 évesen becsúszik a baba, akkor felelőtlenkedjetek csak tovább. Az az ötletem, hogy menj el nőgyógyászhoz, és konzultálj vele. Több lehetőséged van, csak az a baj, hogy sokan előbb szexelnek, mint ahogy tisztában vannak a védekezéssel. Rézgyöngy, pharmatex, stb.
2023. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Már amennyiben a becsúszó gyereket nem tekintitek problémának. Nem nem lehet belőle probléma.
2023. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
nekunk 5 eve mukodik csajommal. persze kitudja, lehet azert mert egyikunk meddo, es azert. fenetudja
2023. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

2. Azért a tabletta nem igazán jó.


Számos mellékhatása van és egy "mesterséges menstruáció" van azalatt, amíg szedi az ember..


Azért én 18 évesnek végképp nem ezt írnám.


Akkor inkább másfajta fogamzásgátló.

2023. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Mint írtam is, én idősebb vagyok..

Bár egy abortusznál, vagy a 18 évesen anya leszeknél jobb a gyógyszer is..

Én az ilyen pharmatexre és hasonlókra nem bíznám rá az életemet.

2023. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi 7 évig csináltuk így, az saccperkábé 1000-1200 szex, egyszer se lett belőle probléma
2023. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 3-4 évben mi se használunk gumit, csak nem élvez belém és még egy gyerek se lett belőle. Mondjuk mi azért 30 körüliek vagyunk nem lenne gond az se ha összejönne a gyerek.
2023. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!