Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okunk aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okunk aggodalomra?

Figyelt kérdés
Baratnommel szeretkeztunk, gumival persze es a vegen mielott elelveztem volna kihuztam. A sperma a gumiba ment , a csucsaba ahol helyet szoktam hagyni neki,viszont mintha meg lett volna lazulva rajtam a gumi. Viszont a baratnom nemi szerven valami sperma szeru feher dolgot lattam. Sikositot hasznalunk , teszek a gumira is meg a baratnom nemi szervere is,meg ugye alapbol mar a gumin is van. Lehet hogy csak a sikosito habja volt. Amikor megszagoltam ,eper illatu volt. Azert gyanakszom mert a baratnomnek mar 5 napja nem jon meg , meg ugye azert mert amikor kihuztam elegge laza volt rajtam a gumi. Lehet hogy abba a kis reszbe nem fert bele a gumiba es kifolyt? Mennyit keshet meg neki? Van okunk igazan aggodalomra? Baratnom mostmar nagyon ideges, probalom nyugtatni hogy mindent a megszokott szerint csinaltam. Es mostmar en is kezdek aggodni, hiaba biztatom magam hogy minden rendben volt.Csak felfigyeltem a nemi szerven arra a feher dologra amiben nem vagyok biztos hogy sperma volt vagy csak a sikosito
2023. ápr. 16. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges, nem tudom hogy nyugtassam meg. Mindkettem varjuk mar hogy megjojjon neki
2023. ápr. 16. 22:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

" sperma szeru feher dolgot lattam "


Nekik is fehér a cuccos. ;) Mindig tanul az ember valami újat.

2023. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod aggodalomra. Egy spermasejt sem tud "oldalt" kiszökni ha rendesen letekerted a tövéig.

A fehér "valami" összesűrűsödött hüvelyváladék a síkosítóval elkeveredve, teljesen természetes.

A párod ciklusa meg kismillió egyéb okból késhet. Az ember nem valami robot, hogy percre pontosan érkezzen meg. +/- pár nap teljesen természetes.

2023. ápr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fog jönni neki..csak próbáljon ne stresszelni, mert az sem használ neki.
2023. ápr. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 es ha nem volt rendesen letekerve a toveig?
2023. ápr. 17. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 akkor elcsúszik menet közben, vagy amikor kiveszed
2023. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hét késéssel közöte a nőgyógyász, hogy az még nem késés.

Mondom akkor mikortól számoljam? Mikor már esetleg a szülő ágyon vagyok....? Akkor kezdhetek gyanakodni...?

2023. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva. Teszt, ha negatív megnyugodtok. Ha pozitív és nem szeretnétek babát elkezdhetek intézkedi.
2023. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!