Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirált csak menstruációkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirált csak menstruációkor helyeznek fel? Nekem kisbabám van és szoptatok ezért még nem menstruálok. Így felrakják mert úgy tudom hogy nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
a menzesz alatt helyezik fel és távolítják majdan el... mert ha nem, akkor 10 százalék az esélye, hogy valami gond lesz. Pontosan nem tudom mi...
2010. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megint én:-)

Nekem volt spirálom, onnan tudom...Lilly Gold volt a neve...De nekem nem vált be, sajnos egy kis méhgyulladásom lett tőle ill. ennek következtében barnás folyásom/vérzésem volt majdnem egész hónapban már 3-4 hónapos "használat" után. Nem ajánlanám.

2010. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!