Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 éve menstruálok, az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve menstruálok, az első két évben rendszertelen volt, de ebben az évben eddig 33 naposra beállt, most viszont késik, ez a negyedik napja. Nemi életet élek, de védekezzünk óvszerrel, aggódnom kellene? 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 11:02
 1/3 napietus ***** válasza:

orvos szerint normális, hogy 33 napos a ciklusod?


amúgy ha nem szakadt ki az óvszer, nem lehetsz terhes. attól biztos nem, akivel óvszert használtál.

2011. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem lyukadt ki az óvszer,akkor a terhesség miatt nem kell aggódnod. Nekem mindig pontos volt a menstruációm addig, amíg nem kezdtem el nemi életet élni. Onnantól felborult minden, volt, hogy két hetet késett. Mindig védekeztünk, mindig ellenőriztük, még sem voltam nyugodt. Másfél évig bírtam azt, hogy minden hónapban aggódnom kell, mert annyi idő után is késett.

Szvl sztem nyugodj meg, terhes nem lehetsz.

2011. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos nekem is sokat késik, de hát még fiatalok vagyunk.Mióta élsz nemi életet? Ha nem rég óta, akkor ne aggódj, mer nekem is egy héttel később jött meg miután lett barátom.Mi is ugyanúgy csak óvszert használunk, de a barátom mindig odafigyel a gumi állapotára.Szvl még várj, tudom nagyon idegesítő, de csak meg jön.Főleg ha még idegeskedsz is az is rátesz egy lapáttal. :D
2012. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!