Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit használnál ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit használnál ebben az esetben mint fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Tablettát nem szeretnék, mert 35 elmúltam egyrészt, másrészt nem javasolt nekem. felszerelhető kütyüktől viszolygok. Van ezenkívül más lehetőség?
2010. okt. 11. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az óvszer "felszerelhetőnek" számít-e, de elsősorban azt javasolnám. Ha az kilőve, akkor pharmatex+megszakítás+naptármódszer (de csak együtt a hármat, mert önmagában mindegyik viszonylag alacsony hatásfokú)
2010. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, nehéz eset vagyok. A párom nem akar óvszert, azt mondja, abban nem érez semmit:-(.
2010. okt. 11. 14:23
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vannak már ultra-vékony anyagú óvszerek is, amik szinte már azt az élményt nyújtják, mintha nem is lennének ott. Az "Ultra thin" feliratúak ezek.
2010. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hát a hüvelykúp.én nem tartom felszerelhető ezköznek!

az együtt lételött kell a nőnek felhelyezni.De ez a papirjára rá van irva részletesebben.A gyógyszertárakban vény nélkül kapható.Ára nem verdesi a csillagokat...Szerintem elfogadható az ára.12 db-os kijön asszem 1600FT-ból!!!a 6db-os meg 1000 valamennyi forint!!!

2010. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A hüvelykúp önmagában egyáltalán nem megbízható. Minimum megszakítás kell mellé, de jobb, ha még naptármódszer is van.

Nem tudom nálad mi számít felszerelhetőnek:D

Óvszert kizártad (bár nekem fura, hogy vki nem érez benne semmit. Ez inkább csak kifogás, de mindegy..). Spirál? Esetleg pesszárium vagy spermicid?

2010. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt akartam a végén írni, hogy pesszárium ÉS spermicid (együtt).
2010. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

a kúpban nyugodtan bízhatsz mert úgymond spermaölő hatása van és kb 95%-os!!!

Ha leírtak szerintiidőben és jól van felhelyezve akkor semmi gond nem lesz én 2 évig használtam és még rajtam kivül sok ismerősöm is és nem lett semmi gond egyiküknek se még belőle...!!!!

2010. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te vállalsz felelősséget azért, ha a kérdező teherbe esik? Ugye nem?

Nézz utána mi az a pearl index, és nézd meg, hogy a spermicidnek mennyi...

Egy év alatt 100 nőből spermicid mellett 5-20 esik teherbe.

Ha neked ez maximálisan megbízható megoldás, akkor gratulálok.

2010. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj te nekem ne osszad az észt te nagyonokos!!!

Ő felelőssége kire hallgat...Nem az enyém!!!Én letámadtalak?

Nem!!!

Én a véleményeimet és tapasztalataimat írtam le te agyontanult ember!!!Nem kíváncsi senki a pampogásodra!

2010. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a hozzászólásoddal meg is mutattad az értelmi szintedet, köszönjük.

Szerintem én nem sértegettelek téged, úgyhogy megkérlek, hogy te se tedd. Abban meg nem vagyok biztos, hogy tanultabb vagy nálam.

2010. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!