Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek augusztus óta (lindynette) ezek a gyógyszerek mind ugyanúgy védenek? Hány napra kell megjönni ha én nov.13-án hagytam abba.

Figyelt kérdés
A barátommal még nem feküdtünk le csak hozzá érintette! Lehetek terhes vagy véd a gyógyszerem?
2011. nov. 16. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

betegtájékoztatót te sem tudsz olvasni...

és igen a terhesség érintéssel terjed....

2011. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, védenek..
2011. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, bnőm is azt használja, rendszeresen megyek belé, és idáig semmi gond nem adódott... 24F
2011. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en 2 évig szedtem, a baratom mindig elment bennem, és nem lett gond..
2011. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor a 20-as és a 30-as is ugyanúgy véd? Lányok ha abbahagyjátok a gyógyszert hanyadik napra szokott megjönni befolyásolja az idegesség? mert nekem volt pár probléma ami miatt idegeskedtem.:/
2011. nov. 16. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
ilyenkor nem késhet az idegesség miatt, mert nincs is ciklusod.. mivel szeded a tabit.. az csak megvonásos vérzés.. majd megjön, ne parazz mar.. mitől ne jönne meg? nem is szexeltetek, meg még szeded is, most ez a kérdés komoly, vagy mi a f.sz van????
2011. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen komolyan tettem fel a kérdést! Hány napra jön meg kb.ra?
2011. nov. 16. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek maskepp.. de miért nem szexeltek? szeded a tabit, és komolyan attól félsz, h terhes leszel?
2011. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen félek tőle! De mostmár fogunk megnyugodtam!
2011. nov. 16. 15:18
 10/11 anonim ***** válasza:
de mi a franctól félsz?? tablettát szedsz, ember!! leállitja a peteérésedet! nem leszel terhes! ezzel az erővel ne menj ki az utcára, mert rádesik egy tégla, és belehalsz!!!!
2011. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!