Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha a spirál felhelyez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a spirál felhelyezése után nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, holnap lesz egy hete hogy felhelyezték a hormonmentes spirált. Nem fájt a felhelyezés, nem éreztem semmit és utána is csak 3 nap volt kicsit pecsételő vérzés de nem görcsöl, nem fáj a hasam sem semmi mellék hatása

Férjemmel együtt nem voltunk azóta, a doki azt tanácsolta hogy 2 hét után és 3 hónap után kontrol, de ha addig van valami panasz menjek

De nem érzek semmit ez normális?



2023. jún. 4. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ahhoz hogy érezz is valamit, legalább szexelni kéne.
2023. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Úgyis ellenőrzik majd hamarosan, hogy a helyén van-e.
2023. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra értettem hogy nem kéne görcsöljön a hasam, vagy pecsételt vérzés legyen több nap? Vagy ez így normális? De köszönöm a választ
2023. jún. 4. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ja,hogy arra értetted?

Akkor lehet inkább a nők egészsége kategóriába kellett volna írni. Most jut eszembe a Digi reklám:


"Ha az is baj, hogy nincsen baj" 🤭

2023. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Nem is kell semmit érezned. Kövesd a kezelőorvosod utasításait!
2023. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

7 nap menstruáció után 3 nap szünet és ma újra barnás pecsételés egész délutánig, majd semmi és megneztem h minden rendben a spirállal, de mintha éreztem volna a spirált, nem a szálakat hanem magát a spirált, jövőhétre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, de szerintetek elmozdult azért érzem? Vagy kilöki a szervezetem 5 hónap után? Nincs erősebb vérzésem sem görcsölés , minden ugyanaz

Csak zavar ez a Barnázás és hogy éreztem

Volt még valaki így?

2023. okt. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!