Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell kiegészítő védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell kiegészítő védekezést alkalmazni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Drovelis-t szedek és három hónapja elkezdtem kihagyni a placebo tablettákat, azóta nem is menstruálok (tulajdonképpen ez volt a cél, de most nem erről szeretnék véleményeket kapni). Mivel egyértelmű, hogy ez nem előnyös dolog, szeretnék visszaállni a normál szedésére, tehát a kb egy hét múlva esedékes következő 4 placebot már beszedni. A placebo időszakban szükséges-e, illetve az utolsó inaktív tabi után meddig szükséges még a kiegészítő védekezés?

2023. jún. 10. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ezek nem placebo tabletták. Ezek szimplán hatóanyag nélküliek, vagy van amelyik egy kis vasat tartalmaz. A placebo mást jelent.

Másodszor: nem, nem szükséges kiegészítő védekezés.

2023. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért hívom placebonak, mert a betegtájékoztató is így fogalmaz:D szerintem egész közel áll hozzá a dolog: szedsz valamit, aminek effektíve nincs sok haszna, ebben az esetben pl csak a következetes szedés.

Na de mindegy, értem mire gondolsz egyébként, és köszönöm a választ!:)

2023. jún. 10. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!