Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes kiegészítő védekezést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B17I kérdése:

Érdemes kiegészítő védekezést alkalmazni? Altforalle fogamzásgátlót szedek, a ciklusom 5. napján kezdtem el szedni, mindent pontosan betartottam amit a betegtájékoztató írt. A 9. Tabletta után lefeküdtem a párommal védekezés nélkül.

Figyelt kérdés

A párom nem ment el bennem egyszer sem.

Lehet valami baj?

Mennyi az esélye?

A betegtájékoztató azt írja, hogy az első 7 napban kell kiegészítő védekezést alkalmazni



2020. aug. 3. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami történt megtörtént... viszont amíg az első levelet végig nem szeded folyamatosan indokolt a kiegészítő védekezés! (látni hogy reagál a szervezted a készítményre) Ha eddig bírtatok várni akkor csak kibírjátok már még ezt az egy hónapot...

Benned vs. nem benned ment el... a "mindent bele" PI-je 85 a megszakításosé 40 körül van, szóval ennyire "biztonságos" a megszakításos.

2020. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!