Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kivertem a barátomnak, ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivertem a barátomnak, ő pedig rámélvezett de csak a kezemen éreztem és a hasamon, ezen kívül lehet még, hogy belémfolyt és terhes leszek? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem várok rosszindulatú kommenteket, nagyon kétségbe vagyok esve. Ahogy fent leírtam ennyi történt de félek, hogy ahogyan rámélvezett nemhogy belefolyt oda le is. Nem hiszem hogy belémfolyt annyira meg oda le nem is folyt úgy éreztem de akkor is félek, ha már egy kicsi is belémfolyt nem akarok terhes lenni. Szerintetek ugye nem vagyok terhes? Vegyek terhességi tesztet vagy mi tevő legyek? Köszönöm a segítséget!


18/L



2023. júl. 4. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a kezedre és a hasadra élvez nem leszel terhes, ahoz máshol kellene elélveznie.
2023. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy ez a kérdés nem komoly 🤦🏻‍♀️


Ha mégis, javaslom, hogy olvass kicsit többet a témában, mert 18 évesen elég gáz, ha nem vagy tisztában ilyenekkel.


Nyugi: nem lettél terhes ettől.

2023. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel terhes.Nyugi
2023. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak nagyon kétségbe vagyok esve, mert nemtudom már pontosan hogyan történt és nem hiszem hogy oda le folyt volna de akkor is félek
2023. júl. 4. 20:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefolyt oda sem lettél terhes.
2023. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága egy teszt, vegyél inkább, ha az megnyugtatna.
2023. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogyha a kezemen éreztem és a hasamra folyt épp egy kevés nem lehet baj, csak nemtudom oda le ment-e annyira gyorsan történt és azért aggódom. De nem hiszem hogy ment csak akkor is félek mert nem akarok terhes maradni
2023. júl. 4. 20:35
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha ilyen buta vagy, tán nem kéne faszt verni/dugni/szopni/bármitamitafelnőttekcsinálnak.

Tanulj inkább, hogy jövőre ne bukj meg, és le tudj érettségizni, hátha akkor nem csak a faszverés lesz a legtöbb amire képes vagy...

21L

2023. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem járt benned a farka, akkor nem lesz baj.
2023. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes. Nyugi
2023. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!