Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kifolyik az elovaladek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifolyik az elovaladek az ovszerbol?

Figyelt kérdés
Megfelelo a meret mert nem lotyog stb. De meg is lefolyt kicsit az elovaladek az ovszerben. Mitol lehet? Nem elvezett el

2023. júl. 6. 11:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Bar nem vagyunk benne 100%ig biztosak hogy elovaladek volt a tovenel mert az is lehet hogy az “enyem” volt
2023. júl. 6. 11:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha lyukas a gumi kifolyhat...
2023. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem volt lyukas utana vizet is engedtunk bele es nem eresztett. Ugy ertem hogy az aljanal volt valami de nem tudtuk hogy az most elovaladek vagy az enyem

Lehet hogy lefolyhatott az ovszeren belul?

2023. júl. 6. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem kizrt dolog
2023. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az meg a masik hogy kicsit gorbe volt neki es fix hogy nem volt nagy a gumi mert illeszkedett rendesen mikor felrakta csak kozbe meg olyan volt mintha “gyurodne” kicsit vagy nemtudom hogy fogalmazzam
2023. júl. 6. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

5# na ezért kell a tabletta, aztán mehet natúrba.

Versenyezni egy szimulátoron egy dolog, de élesben totálisan más, a gumi is ilyen, elront mindent...

2023. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert olyan jó a nőnek mérgeznie magát.

Kettő a tabletta sem nyújt 100%ban védelmet.

Nálam 2 hétig normális volt minden, 2 hétig pecsételtem megvolta megvonásos vérzés és így tovább. Visszamentem a nőgyógyászhoz, hogy rossza tabi... áhh nem rossz az, meg kell szoknia a szervezettemnek.... megszokta... most is itt játszik mellettem.

Terhesség után megpróbáltam még 1x szedni... hát terhesen nem voltam olyan beteg, mint a gyógyszertől. Egy hét után azt mondtam, inkább nem leszek soha senkivel, de többet nem szedek gyógyszert. Vagy gumi vagy megszakításos.

De mivel stabil kapcsolatom van, így az utóbbi kényelmesebb.

2023. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek is sokszor van fehéres váladéka, az előváladek meg túl kevés ahhoz hogy kifollyon. A sperma mar kifolyhat, ezert is nem szabad gumiban megvarni a hüvelyben, ameg lelankad.
2023. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet h a te váladékod tapadt rá kívulrol? Azzal h bedugta, rákerult
2023. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De lehetseges hogy az enyem volt csak fura hogy olyan mintha “megnyulna” az ovszer es a szex vegere pedig mintha logna a vege. Nem tudom hogy ez igy ertheto e. Pedig a meret teljesen jo mikor felhuzza latszik hogy ennel sem kisebb sem nagyobb nem kene. Igazabol ez az elso mindkettonknek es ezert is vagyunk kisse megzavarodva (egyebkent jo minosegu ovszert hasznalunk(durex))
2023. júl. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!