Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos védekezés mennyire biztonságos? Nem tervezek semmi ilyenbe belekezdeni de erdekelne h mekkora eséllyel esik teherbe így valaki

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rá matek még pedig azért, mert ha jó mag és jó a talaj, akkor egy egészen aprócska csepp is elég.
2023. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
50%esély. Nem biztonságos. Főleg ha te vagy a nő, jól megszívhatod vele.
2023. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
15 éve tökéletes, de elég volt 15 évvel ezelőtt a férjemnek elveszíteni tőlem a fejét és a vágytól nem volt elég gyors. Szóval 100% ig véd az első hibáig, mert akkor 100% hogy terhes lehetsz
2023. aug. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm így fogant.
2023. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
99%, én sokat csináltam így. Előnyöm, hogy nem szerettem punciba élvezni sosem, így fel sem merült, hogy ne húzzam ki időben.
2023. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyanoknak ajánlom, akik már régóta szexelnek együtt. A férfinek ne legyen előváladéka, jól tudja kontrollálni magát, ne legyen gyorstüzelő. A vége felé már mi is így védekeztünk, de tablettával kezdtünk, majd évekig gumival, aztán öreg korunkra a klimax előtt, már az általam sorolt feltételek mind teljesültek. Tehát megbízható partnereknél jól bejáratott kapcsolatban ez kivitelezhető. Akkor már közel száz (99?) Ismerni kell saját magatokat, és egymást, hogy bízhassatok benne. Aki gyorstüzelő, meg sok az előváladéka, az nem én vagyok, de azok kiesnek ebből a lehetőségből.
2023. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Én éveken keresztül mindenkit lebeszéltem a megszakításról itt a gyakorin. Aztán a Hormonmentes Janka tudásanyaga alapján megismertem a szervezetem működését. Már tudom mikor van ovulációm. Akkor óvszert használunk. Ha az biztosan lement akkor pedig megszakítással szexelünk. Szex előtt a párom mindig pisil hogy az esetleges előző orgazmusból ott maradt spermiumokat eltüntesse. És mindig időben kiveszi. Szerintem ez egy betonbiztos megoldás. Nem egyszer derült már ki az éves nőgyógyászati vizsgálat során az ultrahangon hogy egyszerre 3-4 petesejtem is megért. Szóval elég termékeny vagyok. De eddig még egyszer sem estem teherbe.

27N

2023. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondhatni biztonságosnak! osztálytársam is így lett terhes
2023. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!