Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is aggódik minden hónapban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is aggódik minden hónapban, még úgy is, hogy tudja, hogy védekezett?

Figyelt kérdés
Pl. kizárólag védekezéssel vagy együtt az adott illetővel, és tuti hogy épségben maradt az óvszer, de mégis aggódsz minden egyes alkalommal mielőtt megjön, vagy ha kicsit késik, hogy mi van, ha terhes vagy? Vagy csak én aggódok túl sokat? Más lány/nő is van így? (Hormonális fogamzásgátlás nem opció sajna... Illetve gyerek jelenleg sehogy nem opció.)

2023. aug. 4. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, aggódok védekezéssel is
Nem, nyugodt vagyok, hiszen védekeztünk
Egyéb
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódok.Ezt az aggodalmat úgy lehet kiküszöbölni, hogy valóban csak arra méltó férfivel szexelsz, teljesen monogám, elkötelezett párkapcsolatban.Így még ha benne is van az a nagyon minimális esély a terhességre, akkor sem lesz belőle akkora gond.Mert tudod, hogy nem vagy egyedül, mert ketten megoldjátok.
2023. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annak ellenére hogy gyógyszert szedek es nem megy el bennem aggódom.

De nem aggodom tul mint regen.

Elotte annyira ideges voltam(marmint a gyogyszer elott) hogy idegességemben hanytam lefogytam szoval ne aggodt tul

Ha vedekeztek rendesen nem szakad ki akkor nem lehetsz terhes

2023. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én nem aggódtam. Használtunk gumit, kellett egyszer cserélni, mert véletlen leszedtem neki. Új. Egyik se szakadt ki, bennem ment el. Egyszerűen volt egy olyan érzésem, hogy minden rendben.
2023. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig túlaggódom.
2023. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően óvszerrel védekezünk. De figyelem hogy mikor van ovulációm. Ha az már elmúlt akkor a menstruáció előtti héten néha előfordul óvszer nélkül is megszakítással a szex. De ehhez nagyon jól kell ismerned a saját szervezetedet és a partneredet is. Nem aggódom a teherbe esés miatt. Egyébként is megbeszéltük, hogy ha mégis összejönne a gyerek akkor megtartanánk mert nem okozna problémát.
2023. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!