Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezzel érdemes lenne dokihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel érdemes lenne dokihoz mennem?

Figyelt kérdés

9 évig szedtem fogamzásgátlót. Első hónaptól úgy volt, hogy vasárnap bevettem az utolsó szemet, csütörtökön 10 és dél közt megjött, tartott vasárnap délutánig.

Szerettem, simán tudtam időzíteni.


Szültem. Szülés után is ezt a gyógyszert kaptam vissza, de migrénem, hasi görcseim lettek. Váltanom kellett.


Amit most szedek, kiszámíthatatlan.

Vasárnap beveszem az utolsó szemet, van hogy kedd reggel már meg is jön de van hogy csak péntek este.

Van, hogy ömlik belőlem, van hogy csak barna maszatolás.

2 naptól 6napig is eltarthat.



6hónapja szedem, 3hónap után voltam a nőgyógyásznál, annyival lerendezte, hogy majd beáll.


Érdemes lenne felkeresnem egy másik orvost vele?


2023. aug. 7. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy másik orvos kéne mindenképp. Illetve el kéne gondolkodni hogy biztos ezt a fogamzásgátlási módszert akarod-e
2023. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne szedj fogamzásgátlót. nem tesz jót senkinek. a sok hormon össze zavar.
2023. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1! Kőszi a választ!

2! Nem ez volt a kérdés

2023. aug. 7. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig ennél értékesebb tanácsot nem kapsz a témában. minden hormonális tabletta káros rád nézve, még ha nem is veszed észre. de persze hogy menj de azt már leírták
2023. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!