Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor pár napra abba kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor pár napra abba kell hagyni majd egy új levél fogamzásgátlót kell szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Korábban is szedtem fogamzásgátlót csak akkor abba hagytam. Most az első levéllel szedem. SLINDA nevű gyógyszert.

A ciklus 19. napján elkezdtem vérezni. Először azt hittem, hogy csak az aktus utáni vérezgetés, de elkezdett erősödni . Biztos hogy menstruáció mert “bő”egész napos vérzés, méhnyálkahártya darabokkal, fáj a hasam, derekam.

Nődoki ( végig se hallgatott) annyit mondott szedjek sok C vitamint .

Mi ilyenkor a teendő ? Kezdjem el az új levél gyógyszert vagy szedjem a régit tovább ?

Ráadásul két nap múlva nyaralni megyek, pont úgy próbáltam intézni, hogy véletlenül se akkor legyen meg.


2023. aug. 8. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett NINCS menstruáció. Ez köztes vérzés. A betegtájékoztató tisztán le szokta írni hogy ilyen esetben ugyanúgy kell szedni mint egyébként. Ez nem cukorka hogy összevissza kapkodd. 21 szem 7 nap szünet 21 szem 7 nap szünet. Ez a rendje. Függetlenül attól hogy mikor épp mi folyik belőled.

27N

2023. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma voltam másik dokinál aki nagyon kedvesen végig hallgatott, és kérdezhettem tőle amit szerettem volna.

Ergam cseppet irt fel, ami méh összehúzó. Nem tudom hány nap alatt fog hatni.

2023. aug. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!