Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedtem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedtem és most abba szeretném hagyni legalábbis egy kis ideig szüneteltetni (levél közepén vagyok de most szünetelni szeretnék) akkor orvoshoz nem kell elmenjek? Megjönni mikor fog?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 19:55
 1/6 Kleo25 ***** válasza:
szedd be az egész levelet és utána szüneteltesd addig amíg szeretnéd
2012. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kleo25 ***** válasza:
ja és akkor rendesen megfog jönni majd
2012. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazad van tényleg be kéne szednem de az a baj hogy már 2 nap szünetet tartottam ha nem szedem be az egész levelet nagy baj ? orvoshoz nem nagyon szeretnék elmenni csak ha muszáj !! mikor fog megjönni? köszönöm a választ
2012. aug. 10. 19:59
 4/6 Kleo25 ***** válasza:
hát nem jó így abba hagyni mert nem tudni mikor jön meg mert egy kicsit megzavarja a hormonokat, de a szokott időben kellene neki megjönni, de ha véletlen nem jön meg sokáig mert az is előfordulhat ilyenkor akkor feltétlen menj el orvoshoz
2012. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szerintetek mit csináljak ha szünetet szeretnék tartani de nem tudom hogy be fejezzem-e a levelet vagy sem de már 2 napot kihagytam ???????!!!!!!!!!! akkor hagyjam és legyen szünet vagy folytassam még el nem fogy de 2 nap nem vettem be ?? ://
2012. aug. 10. 20:38
 6/6 Kleo25 ***** válasza:
ha amit számolod akkor 2 nap mert ha maival akkor még reggel pótolható a másik és akkor amíg el nem fogy szedd be
2012. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!