Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párom a csiklómra élvez,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom a csiklómra élvez, van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
A párom a tegnapi nap folyamán felvetette az ötletet, hogy nagyon szívesen ráélvezne a csiklómra. Nem szedek fogamzásgátlót, óvszerrel védekezünk. Ezért is félek, hogy ha esetleg lefolyik a teje, esetleg a hüvelyemhez is befolyhat. Tudom, kissé zavaros, viszont utána néztem, és sehol, semmit nem találtam ezügyben. Válaszokat köszönöm!

2023. aug. 10. 09:42
 1/9 Silverfox30 ***** válasza:
81%
Ha a hüvelyeddel nem érintkezik akkor kizárt! Ellenkező esetben is minimális az esélye! De ha nagyon kételyek közé sodor ez a dolog akkor élvezzen a fenekedre! :)
2023. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Teje a tehénnek van (pl)🤔🤔

Amúgy nincs nagy rizikó benne!

2023. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

A párom kb 4 hónapja rendszeresen belém élvez. Nem tervezünk kimondottan babát, de ha jön, jön. Az elmúlt pár hónapban napi rendszerességgel vagyunk együtt, és nem estem teherbe. Attól, hogy a csiklódra élvez, azaz nem bele a hüvelyedbe, szinte 0 az esély a teherbe esésre.

26N

2023. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon kicsi az esélye - de mi van, ha te leszel az az egy, akinek sikerül?

Annyi helyre lehet lőni, ha már nem akarja bedugni... csak szembe ne, meg a hüvely környékére ne.

2023. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Én mindig gumi nélkül csináltam a barátnőimmel de nem élveztem bele egyikbe se (ő sem szedett fgátlót).

Sokszor megfordult ez a fejembe nekem is, hogy milyen jó lenne oda de sose csináltam mert ott a rizikó, hogy pont én leszek az a szerencsétlen aki így rakja teherbe a barátnőjét. Szerencsére egyik sem lett terhes soha mert most fizethetném a gyerektartást.

Menj el dokihoz írass f.gátlót aztán mehet minden is mindenhova.

2023. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elenyésző annak az esélye, hogy így teherbe esel, de ha nem akarsz kockáztatni, akkor nyilván érdemes máshova lőnie, vagy védekezz te is.

Az én párom többnyire a csiklómra élvez, vagy a fenekemre ha kutya pózban csináljuk, menzesz alatt meg belém élvez. 13 év után sem volt soha semmi probléma. Szex közben meg fogamzásgátló kúpot használok.

2023. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem valószínű, és jó az ötlet is.
2023. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. És lesz belőle sok kis csiklód. :)
2023. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy terhes leszel!Az ondó lecsorog a huvelyedig!Vagy a kezeddel véletlenül is bejuttathatod!
dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!