Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirált szex közben tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirált szex közben tényleg lehet érezni?

Figyelt kérdés
Kombinált fogamzásgátlót nem szedhetek, Slindát írtak fel de ettől kb 2 hetente vérzek így abba szeretném hagyni. Van már egy 5 hónapos kisfiam, több gyermeket nem szeretnénk ezért úgy gondolom a spirál lenne a legoptimálisabb. De most pár embertől azt hallottam hogy a párja szex közben érzi, és zavaró. Ez igaz lenne?
2023. aug. 21. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd a doktornak, hogy 2 hetente vérzel tőle, írjon fel másikat, így első körben. Én is félek a spiráltól, de szerintem csak extrém méretek mellett érezheted, vagy ha elmozdul.
2023. aug. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nem igaz, a méhedben van, oda senki sem dugja a farkát:D


Van neki egy zsinórja, ami szerintem damil, na azt érezni, ami kilóg a méhnyakon. Ha rövidrevágják még szúr is. Nekem volt egy jó nődokim, olyan rövidre vágta, hogy azóta se tudom, hogy fogja kiszedni, ugyanis egyáltalán nem érezni.. mindjárt letelik az 5 év, kicsit betojtam.

2023. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as igazából erre gondoltam én is, hogy ezt a damilt érzi e a párom..

biztosan le fogja tudni szedni, ne aggódj

2023. aug. 23. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, tuti kiszedi, de hogy nekem nem olyan lesz, mintha a zsinórral húzná ki, az egészen biztos:) Nem tudom mennyire kell majd tágítani és mélyre nyúlni hozzá, nem lesz kellemes.


Nyúlj fel az ujjaddal, ha te érzed a párod is fogja. Én azóta több férfival lefeküdtem, amelyiknek megmondtam, hogy spirálom van, az még a spirált is érezte, akinek nem mondtam az nem hogy magától, de mikor utólag mondtam akkor is mondta, hogy nem érzett semmit. Szóval egy jó adag beképzelés is társul hozzá, ha valaki tart tőle, mert olyan rosszak az ismeretei, az akkor is érezni fogja, ha nincs is bent spirálod:D Az ujjad a legjobb teszt, ha te nem érzel semmit, ő sem fogja.

2023. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!