Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem találok jó óvszert, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok jó óvszert, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, már rengeteg fajta óvszert kipróbáltam, de egyik sem jó a péniszemre. Kerülete 12 cm körüli, hossza 18. Próbáltam standard 52-est, 49-est 47-est, de egyik sem jó, mert csúszkál benne a péniszem. Mintha túl sok lenne a bőr. Ha hátrahúzom és fogom a kezemmel a bőrt, hibátlanul illeszkedik, és nem is csúszkál szex közben sem. De amint elengedem előrecsúszik a gumi a bőrrel. Mit tudok tenni, körülmetélést nem szeretnék. Van valaki aki hasonló gondokkal küzd, esetleg valamilyen megoldást tudott találni? Esetleg egy megbízható szakembert tudtok ajánlani Debrecen környékén?

2023. aug. 21. 19:16
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
73%
2023. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!