Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Penbene antibiutikumot szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Penbene antibiutikumot szedek melette fogamzásgátlót. Jövőhéten megyünk nyaralni mennyire leszek védve a nemkívánt terhességtől? Mennyire gyengíti a fogamzásgátlót a penbene antibiutikum?

Figyelt kérdés
Patikus azt mondta, hogy 1-2nap és a hormonszint helyére kerül három dokit is megkérdeztem volt aki kiegészitő védekezést mondot más semmit és teljesen tanácstalan vagyok. A fogamzásgátlót mindig egy időben szedem

2023. aug. 28. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Használjátok gumit - az a biztos, nem?
2023. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alergiám van a gumura sajnos ezért lett tabletta...
2023. aug. 28. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha a dokik is tanácstalanok, ne itt várj megbízható választ a kérdésre.

Ezek a mai készítmények rohamosan fejlődnek. Nekem anno, 5 éve azt mondták, hogy alkohol és antibiotikum gyengíti a hatását, de ki tudja, hogy azóta mekkorát változott az orvostudomány. Olvasd el a betegtájékoztatót, lehet, hogy gyógyszer és gyógyszer között is van különbség.

Ha a gumi nem jöhet szóba, akkor legalább megszakításos védekezés legyen kettőtök között. Biztos ami biztos, pláne ha abszolút nem akartok még babát. Plusz azért az sem mindegy, hogy a ciklusod melyik időszakában vagy. Minél közelebb vagy a vérzéshez (elmúlás/megjövés szempontjából is), annál kisebb az esély a teherbeesésre. Számolj ovulációs naptárban, illetve részesítsétek előnyben az orált.

2023. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ha a kezelőorvosod azt mondta kieg. védekezés akkor kieg. védekezés.

Vannak latexmentes óvszerek is - használd azt ha biztosra akarsz menni.

2023. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Durex✅️✅️👍
2023. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor használjatok pharmatexet és megszakítást.
2023. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
9szem tableta marad nekem meg a 21szembol mire mennek az orális felek elonyben reszesitenibmivel tüszős mandulagyulladásom van holnap megyek dokihoz h adjon mas antibiutikumot
2023. aug. 29. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a fajta antibiotikum kavarhat be a tabival, az új is akár

Tüszős mandulagyulladással meg nem a nyaraláson, de főleg nem a szexen járt az agyam, jól bírhatod

2023. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!