Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek is csak hülye vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Július 28-án voltam nőgyógyásznál, aki hüvelyi ultrahangos vizsgálatot végzett. Nem látott semmit, azt mondta nyugodjak meg. Azóta is rendesen szedtem a fogamzásgátlót, múlt héten volt a megvonásos vérzésem rendesen.

Kizárt a terhesség igaz?

Tudom, hogy hülyén hangzik, hogy még mindig félek, de most sem derülhetne ki, hogy terhes vagyok, ha tesztelnék?


Nem baj, h a hülyének néztek, csak még mindig aggódom. Június 18-án az utolsó szem tabletta kimaradt és azóta félek. Tudom, hogy már több mint 2 hónapja volt az. De mindig keersem a jeleket, hogy mi van ha az vagyok..



2023. aug. 24. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lennél már tudnád..
2023. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne csináljak tesztet szerinted? amióta dokinal voltam július 28-án azóta nem csináltam
2023. aug. 24. 10:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz tesztet - bajod nem lesz tőle - de totál felesleges. Azon lenne érdemes inkább kicsit gondolkozni hogy miért vannak ennyire erős félelmeid, szorongásaid... Nem érzed úgy, hogy a szorongásaid folyamatosan mérgezik az életedet? Nem akarsz megszabadulni tőlük?
2023. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol a terhességtől, akkor érdemes volna egy pszichológust felkeresned, mert ez így tönkre fogja tenni a szexuális életed.
2023. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Június 18-án az utolsó szem tablettát kihánytam. Azóta parázom, előtte nem volt ilyen, január óta szedem már. Azóta hogy az történt több mint 2 hónapja az utolsó szemmel, nem történt semmilyen baleset, mindet rendben bevettem. Csak néha elkezdek félni és szorongani. Július 28-án voltam hüvelyi ultrahangon, akkor nem látott semmit a doki, azóta pedig nem teszteltem, múlt héten volta a 7 napos szünetem, akkor rendben volt vérzésem.
2023. aug. 24. 13:37
 6/11 A kérdező kommentje:

amikor 2 hónapja kihánytam az utolsó szem tablettát, másnap pótoltam csak. utána megtartottam a 7 napos szünetet és kb 7 napig csak óvszerrel védekeztünk. Az új levél 3. szeménél már nem használtunk óvszert.

Most sem vagyok terhes akkor így ezek alapján?

2023. aug. 24. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Kislány, neked komoly paranoiád van!

Ha egy szem kimarad (pláne, ha a ciklus végén) abból nem lesz baj.


Fogadok még beléd sem élvez a srác, hanem ki kell vennie előtte, eltaláltam?

2023. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nem találtad el...nem azért szedek gyógyszert hogy utána ki kelljen vennie előbb..pont ezért félek..ha ki venné nem félnék ennyire
2023. aug. 24. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Menj el nőgyógyászhoz, ha ennyire parázol, de egy tablettától nem lesz semmi bajod.


A barátodnak együttérzésem.


Sok szerencsét, ha kitart melletted és eljuttok addig, hogy ténylegesen szeretnétek gyereket, mert ugyanígy rá fogsz feszülni és ebből lesznek azok a párok, akik évekig próbálkoznak, de nem jön össze, habár nem lenne fizikai akadálya.

2023. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.es válaszoló, vannak olyan párok akik elfogadják egymás nehézségeit.. van aki hamar felkapja a vizet, van a ki túlságosan szorong és parázik.


neked ha ilyet írsz, biztosan nem volt még részed feltétel nélküli elfogadásban. Kívánom, találj te is ilyen párt magadnak.

2023. aug. 24. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!