Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jelenlegi, illetve korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi, illetve korábbi kapcsolatodban ki hozta fel a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Azért a kérdésem, mert már többször találkoztam olyan hozzászólással, hogy a pasi milyen szemét, mert lusta gumit húzni, és elvárja,hogy a nő mérgezze magát.

Csakhogy nekem két komolyabb kapcsolatomban szedett gyógyszert a párom, és ezt már tényként közölték velem, ezen felül pedig nem lettem volna lusta gumit húzni, viszont a nők közül sokan utálják.


2023. aug. 29. 01:57
A kérdező szavazást indított:
nő döntött így a kapcsolatban
férfi szerette volna az ilyen fajta védekezést.
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A párom vetette fel. Egyébként meg értelmetlen mind a "lusta gumit húzni" mind a "mérgezi magát" megközelítés. Egy kapcsolatban vagy meg tudnak egyezni a felek hogy történjen a védekezés vagy nem dugnak. Nem kötelező sem a szex, sem az adott emberrel együtt lennie senkinek.
2023. aug. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Barátnőm szedte már előttem is, mert a doki írta fel neki. De ha nem szedné, akkor sem húznánk gumit, mindketten utáljuk.
2023. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 gondolom szeretnétek gyereket, mert akkor semmi gond :)
2023. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as

Szeretnénk majd igen, de egyenlőre szedi. És ha becsúszik a gyerek, akkor meg jöjjön csak. Exeimmel is volt akivel csak megszakítással nyomtuk, kihúztam mindig időben ;)

2023. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk mindketten úgy gondoljuk, hogy jobb biztosra menni; tudom, hogy nem erőltetné a párom, ha azt mondanám, hogy nem akarom szedni, mert egyébként is védekezünk óvszerrel, de semelyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os, szóval úgy érzem biztosabbnak, ha tabin is vagyok, ő pedig egyezik velem.
2023. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!