Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kimarad egy a tabiból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimarad egy a tabiból, akkor lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik héten. De én a hónapban inkább védekeznék máshogy. Minimum megszakitással.
2023. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, nem mindegy melyik héten. Betegtájékoztatoban le van irva, mi a teendő ilyenkor.


Egyébként innentől én is kiegészítő védekezést alkalmaznék

2023. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

be-teg-tá-jé-koz-ta-tóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó


Le van írva részletesen az adott készítményhez mi a teendő, mikor kell és mennyi ideig kieg. fog. gátlást alkalmazni.

2023. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 utolsó hét. és azért a kérdés, mert tegnap nem védekeztünk. Amúgy felhívtam a nőgyógyászt és azt mondja, nagyon kicsi az esély, de nem nulla. Szóval vagy kis kockázat vagy 72 órás erős hormon tabletta.
2023. szept. 5. 16:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Jah és azt is mondta az is számít mióta szedi valaki a tablettát, ha régen az megint csökkenti az esélyt, mert egy nap kimaradás ellenére is van valami védelem attól is.


És azt kell csinálni, ha kell a 72 órás tabletta, hogy be kell menni abba a körzetbe ahova tartozik az ember nőgyógyászatra és ott felírják.


Csak azért írom le, ha más rákeres a kérdésre.

2023. szept. 5. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki fogamzásgátót szed, az nem kap 72órás tablettát egy normális orvostól.
2023. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 hanem akkor mi történik, abortuszra megy?
2023. szept. 5. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szedi a tablettát normálisan, akkor igen.

A fogamzásgátló már egy hormonváltoztatás a szervezetnek. Erre épp eszű orvos nem ír fel még egy hormonbombát.

2023. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom nem írnak fel a fogamzásgátló mellé 72 órásat.

Akik itt írtak ilyenről, azok gondolom nem dicsekedtek azzal az ügyeleten hogy amúgy gyógyszert is szednek.

2023. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Felhívtam még egyet és ott is ugyanezt mondták. És ha rákerestek az eseményutánira ott is írják, hogy használandó akkor is, hogyha gond rosszul lett beszedve a normál.


#8 van valami forrásod erre, én most rákeresve nem találtam semmit erről. amúgy meg az abortusz szerinted kisebb terhelés a testnek?

2023. szept. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!