Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők miért választják a receptr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért választják a receptre kapható fogamzás gátló gyógyszert?

Figyelt kérdés

Érzelmi oka van?

Vagy csak szeretik, hogy megtöltik őket?

A pasi kéri?

Van olyan fajta ami állítólag megszünteti a menstruációt, és ezért?


Nekem mint férfi nagyon furcsa, mert egy nőnek sok baja lehet ettől komoly kockázatok vannak. Én sosem vártam ezt el barátnőimtől, mert feltettem őket nehogy bajuk legyen.



2023. szept. 9. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Családtervezésről hallottál már?



"mert egy nőnek sok baja lehet ettől komoly kockázatok vannak"

Nézz utána, teljesen biztonságosak. Ne terjeszd itt a bullshitet.

2023. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
#1 Nem biztonságosak.
2023. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első agresszív idióta.

Nyilván születés szabályozás de ha neked mindent ki kell írni akkor eléggé egy idióta lehetsz.


Olvastam hogy vannak nők akiknél például vérrög képződését okozott, ezért tartom például a gumit felelős döntésnek.

2023. szept. 9. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy
2023. szept. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Biztonságosabb, mint az óvszer. Persze semmi sem 100%, de az sokkal könnyebben lecsúszhat, elszakadhat, aztán vehetsz be esemény utánit. Ha egyáltalán észreveszitek, hogy kiszakadt.


A másik meg, hogy a tabletta irányítása a te kezedben van, nem másra kell bíznod a dolgot. És elrontani is nehezebb, mint az óvszer felhelyezését, vagy bármilyen helyileg használatos fogamzásgátlót.


Plusz az is igaz, amit írsz, hogy segíthet a menstruáció szabályozásában. És igen, sokan szeretik, amikor a párjuk beléjük élvez a végén, sokaknak ez is kell ahhoz, hogy az együttlét teljes legyen.

2023. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hallottam kiszakadásrol már ez tény.


Viszont az esemény után ebben az esetben egy sokk aminek a kiheverése min fél év. Viszont a tabletta okozhat cisztákat, vérrög képződését és talán még a jövőbeni terherbe esést is megnehezíti. Én ezt tartom szem előtt mindig.


Tudni kell, hogy milyen a farkad, és ehhez kell jó méretű gumit választani akkor nem fog le jönni. Ha meg kicsit lankad akkor ki kell venni a csajból és kicsit lehet nyalni, szopni stb... ki mit szeret és útna 1-2 percen belül újra olyan mint a fagyott kutya láb. És lehet tovább dugni.


Engem férfiként izgat hogy gumi nélkül menjek a partneremben, viszont tudva arról hogy vannak olyan nők akikben e miatt ciszták alakulnak ki a méhülben, vagy embóliát kaphatnak engem teljesen le lomboz és képes vagyok nemet mondani ha ez a szituáció még akkor is ha e miatt dob a csaj mert bűn tudatom lenne, hogy nem tettem meg minden. Egy olyan emberét akinek azt mondom, hogy hosszú távon tervezek vele és teljes meg nyílunk egymás előtt.


A gumi fel vétele nem nagy cucc nekünk 8. ban megtanították. Én még ez után kaptam szüleimtől egy csomagot és csaj nélkül megtanultam fel venni így éles helyzetben semmi bénázás nem volt az elsőnél 3s és már keféltünk is.


Hallottam olyanról hogy pasi nem tudta fel venni csaj mesélte, engem nagyon ki ábrándítana egy ilyen bal f* ha csaj lennék. Volt csajom aki el mondta hogy ő nem tudja rám adni például mert sosem volt téma, én tanítottam meg hogy hogyan kell egy f* fel tenni a gumit, ami azért szeretem alap hogy a nő is tudja mert tök jó kis előjáték része lehet ez is.


Van sok nő akinek amikor megjön borzasztó fájdalommal jár náluk értem meg igazán.


Volt egy csajom aki például azért szedte mert akkor tudott fogyni és tartani a saját ez viszont felelőtlenség szerintem.


Egy másik csajom volt olyan hogy simán bele ült a csupasz f*omba és én kaptam észbe hogy ez veszélyes xd és dobtam le magamról. Ő olyan típus volt mint amit írtál hogy neki vágya volt hogy benne menjek el gumi nélkül ezt mondta is, de nem volt gerincem tablettát szedetni vele.


Köszönöm az értelmes válaszokat!

2023. szept. 10. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

"Hallottam kiszakadásrol már ez tény."


Autóba se ülj, mert néha ütköznek egymással!!!

2023. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És ennek mi értelme volt 7#?


Vedd be a nyugtatót inkább xD.

2023. szept. 10. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert sok nőgyógyász erőlteti. Az óvszernek magasabb a hibaszázaléka. Inkább olyanoknak ajánlott, akik esetében nem baj, ha becsúszik néha egy gyerek. A tabletták valóban veszélyesek, de ezt sokan az orvosok közül is elhallgatják. Az orvosok amúgy sokszor erőltetik a hormonkezeléseket más okokból is. Ha valakinek gond van a menstruációjával, fáj, klimaxol, stb., a mai orvosok szinte erőltetik a hormonszedést.
2023. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 👍
2023. szept. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!