Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelenthet hogy ennyit késik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet hogy ennyit késik?

Figyelt kérdés

Július 26 és 31én voltam együtt a párommal, védekeztünk óvszerrel, ő azt mondta hogy nem volt semmi gond.

Utána meg is jött a menstruációm, Augusztus 8.án, viszont most szeptemberben már egy hete kB késik.

Vettem clearblue tesztet, reggeli vizeletből csináltam meg, és negatív lett.

Viszton azóta sem jött meg, most azon aggódom, hogy esetleg rosszul csináltam meg a tesztet ( értsd, nem használtam elég vizeletet) és álnegatív lett az eredmény? Lehetséges hogy ennyi idő után ne mutatná ki? Napok óta kicsit fura a "hasam" , mintha meg akarna jönni, csak nem jönne.

Sok problémám van a menstruációval, nagyon szokott fájni, de a késés, főleg az ilyen sok nem jellemző.

Ma felhivom a nőgyógyászt, és mindenképp kérek időpontot, de addig is Szerettem volna pár véleményt.

Szép napot nektek.



2023. szept. 12. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a gumit felvette a párod az elejétől kezdve, nem csúszott le, nem szakadt ki akkor NEM vagy terhes.

A ciklus kb. 50 különböző okból csúszhat, késhet (vagy éppen maradhat ki 1-1 hónap). Ennél okosabbat csak a nőgyógyászod tud mondani (hogy az 50 okból melyik lesz) az UHG és a labor után.

2023. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!