Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég kezdtem el Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kezdtem el Lindynette 20 tablettát szedni, nemsokára beveszem az első levél utolsó szemét is. A tabletta véd a menstruáció alatt is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
igen, ott van a tajekoztato vagy ezen az oldalon 100 an mar biztos feltettek ezt a kerdest.
2009. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Lindynette20-nak elég sz** a tájékoztatója, mert semmi lényeges dolgot nem ír le a szedéssel kapcsolatban, csak azt, hogy a mensi első napjától kezdje! Úgyhogy nem tudom miért dobálózik mindenki azzal, hogy "ott van a tájékoztatójában, olvasd el"!Ez az elsőnek szólt!

Kérdezőnek:Akkor leszel védett, ha megjön a mensid és elkezded szedni a 2. levéllel! Későbbiekben már a szünet/mensi alatt is véd! De mivel ez az első leveled, most még nem!

2009. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már régen véd,az előző válaszoló rosszul írta.Elméletileg ha a mensi első napjától szeded,akkor az első szemtől véd,de ami biztos,és nem akarsz kockáztatni,akkor várd meg a 2 hetet.De ez már letelt,szóval védve vagy teljesen,még a szünetben is.
2009. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóban nincs benne, hogy mikortól véd! Te honnan szeded?
2009. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a menstruáció első napjától szedem és mindig azonos időpontban veszem be, minden orvos meg más is mást mond, már nem tudom hogy kinek higgyek.... a tájékoztató meg semmi extrát nem közöl és köszönöm a válaszokat
2009. jan. 3. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!