Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha a 72 órás sürgősségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a 72 órás sürgősségi fogamzásgátló tabletta beszedése után nem jött előre a menstruáció?

Figyelt kérdés
igazából a rendes ciklusom szerint holnap kéne megjönnie. de két hete már bevettem a tablettákat. Azt hittem hamarabb fogok menstruálni. Egyszer már kellett régen használnom ezt az eseményutánit, és akkor hamarabb jött meg. Kicsit aggódom.
2011. jún. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerek mellé mindig jó egy kutya!
2011. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a legjobb tudomásom szerint a 72órás tabi elég csúnyán fel tudja borítani a hormonháztartást, lehet hogy 1 kicsit meggajdult a szervezeted, de ha nem vagy biztos vegyetek 1 tesztet....
2011. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy kis gond. Az ilyen tabletták bevétele után azért szokás menstruálni, mert a nyálkahártya leválásával akadályozza meg a magzat létrejöttét. Tehát, ha nem jött meg, nem vált le a nyálkahártyád, és ha nem jött le a nyálkahártyád... Ha nem jön meg most sem a menstruációd, akkor minél hamarabb vegyél terhességi tesztet, és irány a nődoki!
2011. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy baj van. Én is anno két hetet vártam utána mire megjött. És nem voltam terhes.
2011. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha 5 napnál többet késik, akkor teszt.

Lehet, hogy nem hatott, de az is lehet, hogy csak összekavarta a szervezeted.

2011. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!