Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem olyan este 7-kor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem olyan este 7-kor, reggel 6.30 után viszont hánytam. Azalatt simán felszívódott már, ugye? (Gondolom igen, de szeretek aggódni)

Figyelt kérdés

A hányás napján este nem használtunk kiegészítő védekezést. Nem lesz baj?

A hányás napján nem pótoltam, hanem este bevettem a következő tabit. Utána volt együttlét.


Ja és a szünet utáni első héten vagyok, ma kell a harmadik szemet bevennem majd.



2023. szept. 20. 13:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az elejéről lemaradt, hogy a fogamzásgátlóról van szó!
2023. szept. 20. 13:04
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Az már rég felszívódott. Nem lesz gond.
2023. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor nem okozhat terhességet, hogy ha nem használtam kiegészítő védekezést, mint említettem aznap este amikor reggel hányás volt? Illetve a héten sem kell a továbbiakban óvszer használata?
2023. szept. 20. 13:26
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem lesz semmi. A hányás előtti tablettának bőven volt ideje felszívódni, utána pedig mint mindig normálisan bevezetted. Szóval nem maradt ki egy sem, nem lesz semmi gond.
2023. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Remélem majd 3 hét múlva meg jön a megvonásos vérzés ahogy szokott


Csak aggódom, hogy mitől hányhattam, most semmi bajom. Terhes sem lehet szerintem, hisz tabit szedek, volt vérzésem múlt héten és azért tesztet is csináltam ma ahogy hajnalban felkeltem, negatív lett.

2023. szept. 20. 13:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Egy hányás bármitől lehet. Ételtől, valamilyen betegség miatt, bármitől.
2023. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Terhesség akkor kizárva? Én nem gondolom, hogy az vagyok. Rendesen szedem, mindig beveszem este 7kor pontosan.

Egyszer volt júniusban, hogy akkor az utolsó szem fog.gátlót. kihánytam. Utána ugye szünet következett, plusz 7 napig azért kiegészítő védekezést is alkalmaztunk. Meg azóta teszteltem is és voltam dokinal. Szóval tuti nem vagyok az szerintem

2023. szept. 20. 13:50
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom hogy terhes lennél.
2023. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!


Remélem most se leszek, bár este 7től reggel fél hétig tényleg bőven eltelt annyi idő. A tájékoztatója a gyógyszeremnek meg 3-4 órát ír, hogy akkor van gond ha 3-4 órán belül van hányás

2023. szept. 20. 14:09
 10/24 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy terhes vagy. De az miért baj? Csodálatos dolog.
2023. szept. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!