Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 óra alatt a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 óra alatt a fogamzásgátló már felszivodott rendesen? Hányás történt és nem volt másnap kiegészítő védekezés. Én úgy gondolom túl a 6 órán már bőven felszivodott a gyógyszer nem? Nem eshetek teherbe ez miatt?

Figyelt kérdés

Este 7kor vettem be másnap reggel 6 után hánytam. Aznap amikor hánytam este volt együtt lét de nem használtunk kiegészítő vedekezest. A következő tablettát rendben bevettem nem volt baj.

Köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 20. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
De igen. Szinte biztos, hogy gyermeked lesz.
2023. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már egyszer megkérdezted, és megírták ott is, hogy IGEN, felszívódott. Nyugodj meg! Ha ennyire aggódsz, irass fel esemény utánit..erre nem lehet mit mondani....
2023. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..


Igen, azt látjuk, hogy szeretsz aggódni.

2023. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked senki meg nem mondja! A lényeg: kevesebbet kéne szittyózni!
2023. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak alkoholtól hánhat valaki kedves utolsó... én sem tudom mitől volt, de neked azt mondom, nem itelkezz úgy hogy nem őszére a másikat!
2023. szept. 20. 20:41
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat mindenkitől, csak úgy aggódom, így, hogy nem volt kiegészítő védekezés tegnap este, hanem csak simán együtt lét. Eleinte nem.is aggódtam, csak beleultettek a bogarat a fulembe, és én nehezen tudok megnyugodni atalaban. Ezért félek most. De eleinte úgy gondoltam én is, hogy ennyi idő alatt már felszivodott.

Remelem 3 hét múlva rendben meg lesz a megvonasos vérzésem, és szerintem fogok azért tesztelni néhányszor majd utána vagy előtte.

Köszönöm, és bocsánat mindenkitől!!

2023. szept. 20. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista kurtizán vagy.
2023. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, nem ittam. Fejfajasra ébredtem akkor és hoemelkedesem is volt.
2023. szept. 20. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyu. Nem tudom a választ. Azt esetleg el tudom mondani én mit tennék a helyedben. Érdekel?


Üdvözlettel

A szittyózós ☺️

2023. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!