Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél 9kor vettem be a 7. szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél 9kor vettem be a 7. szem tablettámat (most kezdtem szedni, Yasminelle) Fél 11kor hánytam. Sajnos nem tudtam pótolni a tablettát. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez törtènt szombaton, vasárnap már bevettem. Nem csináltuk még gumi nélkül. A tabit a menstruációm első napján kezdtem. Már írtam az orvosomnak de még nem válaszolt. Kérlek segítsetek! :S
2010. okt. 18. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a honapot szedd végig és védekezzetek mellette.
2010. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jucus Pucus ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem lesz ebből semmi gond, de azért védekezzetek a továbbiakban, és akkor elkerülhetitek a felesleges idegeskedést.

2010. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly március óta szedem nagyon megbízható gyógyszer (számomra de egyénenként változhat).

Ámbár akármennyire jó, mindenképp gumival védekezzetek ebben a hónapban és semmi baj sem lesz .)

2010. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha végigszedem a levelet utána mehet gumi nélkül?
2010. okt. 21. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!