Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem be az utolsó...

Tegnap vettem be az utolsó szem Belara-t, most Yasminelle-t fogok szedni. Mikor kell bevennem az első szemet?

Figyelt kérdés
Nem vágom, hogy működik, ha az ember áttér másik gyógyszerre..
2008. dec. 4. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Bellara-ról térek át, csak másikra mint Te. Én úgy fogom szedni, mintha továbbra is a Bellarat szedném. Tehát a 7 nap szünet után az új fog.gátlót kezdem meg.

2008. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így sejtettem.Köszönööm=)
2008. dec. 4. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami gondotok volt a Belara-val? Csak mert én az szedem és kíváncsi vagyok hogy miért váltotok másra.
2008. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Ha egy másik kombinált hormonális fogamzásgátlóról, kombinált fogamzásgátló hüvelygyűrűről vagy tapaszról vált át.

A Yasminelle szedését elkezdheti, amint az előző tabletta tablettamentes periódusa lejárt (vagy a korábbi fogamzásgátló utolsó inaktív, hatóanyagot nem tartalmazó tablettáját követően). Ha kombinált fogamzásgátló hüvelygyűrűről vagy tapaszról vált át, kövesse orvosa utasítását.

2008. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ciklus közepén is megjött a vérzésem, mire ez elmúlt. jött a rendes vérzés...

Én ezért térek át. Azt mondta a Dr., hogy egy nagyobb hormontartalmú tbl.-ra kell váltani, így a Milligest-et írta fel. És Ti mért váltotok a Belara-ról?

2008. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huhúú, én a Belarától rettentően idegbeteg lettem, híztam is pár kg-t, pedig nem tartom magam hízékonynak, és ez még csak az 1. hónap.Olyan szinten labilis lettem idegileg, és ennek tudom be..jó, eddig sem voltam teljesen százas, de jobban tudtam magamon uralkodni.most meg..olyan hisztis vagyok, h magamat alig bírom elviselni, úgyh másoktól pláne nem várhatom el ezt=D
2008. dec. 4. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
az is fontos, hogy az uj tabi elso 7 napjaban maskent is vedekezz, legalabb is nekem anno ezt mondtak. En azert valtottam a Belara-rol, mert fajt a hasam tole, szedultem es hanyingerem volt. Allandoan azt hittem, terhes vagyok.
2008. dec. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom, óvszerrel védekezünk..a szédülés, hányinger nekem is megvolt, de 1 hét alatt sz szerencsére elmúlt..viszont a hízás meg a hisztiroham..nem éri meg nekem.
2008. dec. 5. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!