Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj szerintetek ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj szerintetek ezek alapján?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek január óta, most vagy a 7 napos szünetben. Szerdán ahogy felebredek reggelre szokott megjonni, de most még semmi. Agg9djak? Nem hagytam ki soha egy szemet sem, olyan volt, hogy este 6 7 körül bevettem és másnap reggel 6 7 körül betegség miatt hasmenesem volt és hánytam. De ezeknél bőven éltél annyi idő. 3 hete volt ez. Tegnap reggel első vizeletbol negativ tesztet csináltam, ma reggel nem első vizelrtbol ugyan ahogy felkeltem de csináltam 2 különböző tesztet azok is negatívak lettek. Lehet baj szerintetek? Mindig meg jön szerda reggelre a 7 napos szünetben és nagyon aggódom. Ha ki marad a verzes mi van? A tesztek hihetoek szerintetek?


Köszi a válaszokat, rettentően félek


2023. okt. 11. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerda reggel szokott megjönni, szerda reggel van. Ne parázz már ennyire. Ma/holnap meg fog jönni. De ha esetleg mégse akkor se vagy terhes ha szedted a gyógyszert rendesen. Nyugi. 😊 Ha nem jön meg egy hétig, tesztelj újra. Ha negatív, nincs teendőd. Ha kövi hónapban is kimaradna menj dokihoz.
2023. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még mindig semmi :(


Ma reggel gyorsan vettem tesztet a dm-ben 2 különbözőt. Mindegyik negatív lett, de nem reggeli első vizelettel csináltam. Illetve tegnap reggel is teszteltem egyet mert paranioás vagyok ezen a téren, az is negatív lett. Lehetséges az hogy a megvonásos vérzés teljesen kimarad? Január óta amióta szedem mindig szerda reggelre jött meg és péntekig tartott de most még egyáltalán se híre se hamva.

2023. okt. 11. 09:59
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért aggódom mert még sosem volt olyan hogy szerdán nem jött meg ahogy szokott. Olyat olvastam hogy elvékonyodhat a méhnyálkahártya idővel és nem lesz minek megjönnie.


Rendesen szedem, sem hagytam ki még egy szemet sem.

Olyan volt, hogy szeptember 18-án vettem be akkor a szünet utáni első szemet este 7 órakor. Másnap reggel 6.30 körül hánytam egyet, aztán aznap este nem használtunk kiegészítő védekezést a párommal. Aznap este rendben bevettem 7 órakor a gyógyszert és utána mindig. Attól teherbe eshettem? Én úgy gondoltam annyi idő alatt már bőven felszívódott a gyógyszer, előtt pedig nem maradt ki egy szem sem. A hányás előtt 3 nappal volt együttlét előtte.

2023. okt. 11. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, a teszt már mutatná, tökmindegy, hogy reggeli vizeletből csináltad-e. Nem vagy terhes. Ennyi késés nem számít még tablettával sem.
2023. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem jött meg, és amúgy pénteken szokott mindig elmulni.. ma reggel teszteltem, negatív. Mi van teljesen kimarad ez a megvonasos vérzésem?
2023. okt. 12. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Már mindenki megőrül a kérdéseidtől az Egészség és a Gyermekvállalás-nevelés topicokban is...
2023. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell rá válaszolni.


Ha annyira zavaró minek olvassátok? Pisztolyt nyomok a fejetekhez?

2023. okt. 13. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Fájdalmas hogy ennyire buta vagy.
2023. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miert lennél buta? Azért mert késik a menstruációm és aggódom? Ha ezért buta vagyok ám legyen. Te ellenben pedig rosszindulatú!
2023. okt. 13. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!