Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lesz ha teljesen kimarad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha teljesen kimarad a 7 napos szünetben a megvonasos verzes?

Figyelt kérdés

Meg van ideje hétvégéig de még semmi jele. Nem csúsztam vele 12 órákat nem maradt ki egy szem sem. Élek némi éltet rendszeresen. Hasmenés volt gyomorrontas miatt de az másnap reggel és én este 7 felé szoktam bevenni a gyógyszert.3 4 óra bőven eltelt a reggeleg, több is. Szóval ha teljesen kimarad mi a teendő?


Amióta szedem amúgy lecsokkent a mennyisége kb egy tisztasági betét is elég általában egy nap. Most meg még még se jött.


2023. okt. 11. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kezdd el szedni a következő levelet, mint egyébként. Legalábbis én így tennék. A betegtájékoztató mit ír erről?
2023. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!