Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene egy biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene egy biztonságos módszer. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Pharmatexes termékekre gondoltam..de az nem biztonságos azt írjátok.Jól jönnek most a tanácsok.Gyógyszert nem szedhetek mert allergiás reakciókat okoz (mindegyik)! Már többet próbáltam de a mellékhatásokat szörnyűek. Így nem szedhetek semmit sem. Az óvszert párom nem szereti .mert szűknek találja és nem is tudjuk felhúzni
2010. ápr. 15. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

a párod tanulja meg felhúzni a gumit...


a gyógyszert a doki írta fel neked?

2010. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

más biztonságos módszer nem nagyon van az óvszeren és a fogamzásgátlón kívül

méhen belüli fogamzásgátlókról (spirál és stb.) vagy hüvelygyűrűről beszélj szerintem a nőgyógyászoddal

2010. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én 25 vagyok a párom pedig 33.A gumi kicsi..és kényelmetlen számára..Szóval már nem vagyunk gyerekek..de friss a kapcsolat.A gyógyszert doki írta fel de homályos látást okoz,mert nem tudja lebontani a szervezetem rendesen.Olyan mint a szürke hályog.Ezért kérek tanácsot
2010. ápr. 15. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Saját példámat előterítve,csak dicsérhetem a Pharmatex kúpot!3 évig alkalmaztuk,bevált!
2010. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a gumit nagyobb méretben is lehet venni, a nőgyógyászod meg küldjön el hormonvizsgálatra, hogy felírhasson neked olyan gyógyszert aminek megfelelő a hatóanyag- és segédanyag tartalma
2010. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
nem mellesleg 33-évesen szégyellhetné magát a pasid, hogy nem tudja felhúzni az óvszert, amúgy meg te is felhúzhatod neki...
2010. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
durex xl.. nem létezik, h az kicsi lenne.
2010. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáltátok az óvszervásárlást gyógyszertárban? Ott általában lehet nagyobb méretet kapni.
2010. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a kérdező világosan leírta, hogy nem szedhet gyógyszert. Miért akarja még is vki ráerőltetni? Hülyét kapok az ilyentől....

Másrészt: Lehet nagyobb méretű óvszert is venni (bár gyanítom inkább csak kifogás, hogy szorítja...)

A hüvelytabletta elvileg megszakítással együtt megbízható(bb)

Ha szültél már, akkor rakathatsz spirált, ha még nem, akkor van vmi minispirál, amit elvileg ilyenkor is feltesznek. Kérdezd meg a nőgyógyászt.

Van még a pesszárium, de az macerás, és csak vmi spermicides zselével együtt használható.

2010. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értékelhető válaszokat.előző párommal 6 évig óvszert használtunk szóval nem a technikával van gond,de azért megmondom a páromnak hogy szégyellje magát hogy ekkora méretekkel rendelkezik :)Az orvos pedig hiába küld el hormonvizsgálatokra ha allergiát okoz az összetétel..de azért már ezt is próbáltam.
2010. ápr. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!