Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy csak megzavarod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy csak megzavarodott a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Talán tudtok segíteni: sajnos én is beleesetem ebbe a hasmenős vírusba az egész családdal együtt. Fogamzásgátlót szedek.


Ott kezdődött, hogy volt egy gyengécske ciklusom, aztán szeptember 8-án együtt voltam a párommal, 10-e hajnalban meg elkezdődött a rohangálás, tehát itt már nem tudom, fel tudott-e szívódni a gyógyszer. Nyilván abban a 10-12 napban, amíg tartott igyekeztem közvetlen elalvás előtt bevenni, hogy esélyt adjak neki, de semmi nem maradt meg bennem, szóval valszeg a felszívódás sem olyan volt, mint normálisan. Azóta nem voltunk együtt, mert vérezgetek. A megvonásos kimaadt, vagy inkább azt mondanám, hogy a betegség negyedik napjától egészen a mai napig van egy megvonásosnál gyengébb, barnázásnál erősebb vérzés van, ami a megvonásos idejében olyan takony állagú lett, de nem volt normális.


A bogyót a hét nap szünet után elkezdtem rendesen, másfél hét múlva kellene megjönnie, de ez a vérezgetés nem múlik. Két tesztet csináltam: egyet az aktustól számított 23. napon, amikor meg kellett volna jönnie (10-es teszt), aztán a 29.-en (25-ös teszt, mert csak az volt itthon), mindkettő negatív.


Viszont ma már hívni akakrtam a dokimat, mert ez nem oké, de sajnos meghalt. Így most nincs nőgyógyászom, a szakrendelés szerint a tesztek nem megbízhatóak, viszont szívesen adnak időpontot decemberre.. Nyilván keresek másik orvost akkor magánban, ha nincs jobb, de ver az ideg.


Szerintetek 5 hét távlatából már kizárható a terhesség, vagy az asszisztensnek higgyek, hogy csak a vérből vett minta a pontos? Ha nem számítom a vérezgetést, most két hete késik.


Előre is köszönöm!



2023. okt. 15. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Két hét késést már egy teszt kimutat. Amikor tényleg terhes voltam, amikor nem jött meg, aznap csináltam tesztet, és pozitív is lett. Amikor újra szerettünk volna babát, és próbálkoztunk, csináltam tesztet mindig, és ha negatív volt akkor nem is voltam terhes.

Nyílván ez a vírus betett neked is és a gyógyszernek is ilyen szempontból, de szerintem nem kell túlaggódni. Nyílván egy orvost keress, megnyugtatásképpen és egyébként is akkor kellene új orvos. De szerintem nem lesz gond.

2023. okt. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A dokim régi asszisztensét ma elértem, annyit tudott ígérni, hogy ha nem rendeződik a 7 napos szünetben, ír fel vérzéscsillapítót.


Ma reggeli teszt is negatív.


Tudtok Pesten megbízbató orvost nem horror áron?

2023. okt. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!