Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után 2 normális ciklus utána minden megzavarodik?

Figyelt kérdés
7 év után tettem le, utolsó levél után jött a megszokott megvonásos vérzés, utána 25 napjára megjott az első tabimentes menszemszem, utána 25 napra megint.Azt hittem miden ilyen egyszerűen helyrejött, de a 3.tabimentes menszeszem mar 10 napja késik.Csináltam 2 tesztet, mindkettő negatìv. Lehet h 3 honap után kezdett megbolondulni a szervezetem ? Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban ? Köszi a válaszokat
2017. febr. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Miért hagytad abba a foggátlót? Mellékhatások miatt? Hüvelyszárazság..?
2017. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónap után álltam le és azóta eltelt egy év és még nem állt vissza a stabil ciklusom. A tabi előtt nem fájt, azóta fáj is. Nem érte meg
2017. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már én sem kezdeném el szedni. Nekem a koleszterinem lett magas amióta szedtem, nem tudom h összefüggés van e a kettő között, de masra már nem tudtam gondolni. Ez mellett mindig sokat fájt a fejem tablettaszünetben. Meg már éreztem h eleg volt belőle
2017. febr. 17. 05:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A koleszterin mellett TSH-t néztek?

Nekem 6 év után lett pajzsmirigy alulműködésem a tabitól, 2 fölötti tsh és emelkedett koleszterin jelezte :(

2017. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem is kerdeztem, csak mondtak h emelkedett a koleszterinem és hogy diétázzak egy kicsit és fel év mulva ha nem javul akkor további vizsgálatra küld. Mivel szerintem viszonylag egészségesen taplálkozok,és elhìzva sem vagyok, ezert tettem le a tablettát mert ugy gondolom hogy befolyásolhatja a koleszterinem. A tabletta mellett a csokit és az édességet is mellőzöm, tejet sem iszom (amit imádok)és kenyérből is igyekszem teljes kiörlésűt választani.Nagyon remélem hogy helyre jönnek a dolgok és nincs semmi gond a pajzsmirigyemmel sem, már nagyon megbántam h anno elkezdtem szedni ezt a mérget. A menszeszem azóta sem jött meg
2017. febr. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!