Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok/nők ez mennyire igaz? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ez mennyire igaz? (Óvszer) Többi lent

Figyelt kérdés

Én egy 45 éves férfi vagyok, van most egy szeretőm ugyan ez a szám a korába csak fordítva 54 éves fiatalos . Első alkalommal csak megbeszéltük hogy találkozunk élőben és autóba vagy parkba sétálunk egyet. Ez meg is volt. Jó minden. Jön a következő alkalom.

Szóba került hogy én oralnal nem ragaszkodom a gumihot sőt, (amúgy se szeretem a gumit) de aktusnal főleg míg nem ismerjük egymást addig aktus gumival.

Mit gondolsz? Kérdeztem.

Erre 8rja nem szereti a gumit, teljesen egészséges, gyereke már nem lehet mert 54 éves.

Na a kérdés erre irányul nem lehet 54 évesen terhes?



2023. okt. 16. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mondja ezt mert már nem menstruál, átesett a menopauzán.

Ellenben akkor sem javasolnám. Sosem tudhatod biztosan, láttunk már csodákat.

Az első pár alkalommal, amég ténylegesen biztosra nem mész, addig biztos használnék óvszert.

2023. okt. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg nem termékeny, de a kor haladtával amúgy is sokkal kisebb a teherbeesés esélye. Én 2 évig szexektem gumi nélkül egy 47 éves nővel, nem lett belőle semmi, pedig ő még menstruált.

27F

2023. okt. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
54 évesen szinte lehetetlen, hogy teherbe essen, de csak szinte. Másrészt teljesen egészséges, úgymint? Van friss STD szűrési eredménye? Ha aktív szexuális életet él és mással sem szereti a gumit, akkor gyerek helyett valami más meglepit kaphatsz tőle. Illetve hiába van MOST friss szűrési eredménye, ha más partnere is lesz melletted, akár csak alkalmi (ha te leszel a fix szerető), akkor akár jövő héten is összeszedhet valamit.
2023. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyám teherbe esett kb ennyi dm idősen a párjával. Csak azt vettük észre hogy kivirult, aztán ő is meglepődött mikor pozi lett a teszt. Sajnos szegényt el kellett vetetni, mert felnevelni már nem lett volna képes . Rá pár évre elment közülünk.

A konklúzió, hogy sose lehet tudni..

2023. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!