Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretkezés közben óvszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben óvszerrel védekezünk,de kiveszi mieleőtt elélvezne,akkor úgy a legbiztonságosabb,hogy nem lesz terhesség belőle?

Figyelt kérdés
Számít valamit (nagyobb bíztonságot nyújt-e ),ha helyes óvszerhasználat mellett bennem élvez el, vagy kiveszi és úgy élvez el?

2023. okt. 12. 08:10
A kérdező szavazást indított:
szex
szeretkezés
védekezés
óvszer
együttlét
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Most ezt komolyan gondolod?


Nyilván számít...


A helyes gumi használat mellett van kb 0,1% esélye a terhességnek, ha kiveszi és elélvez a szoba másik vegén akkor abból pedig még Jézus sem fog megfoganni.

2023. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te ne szexelj!
2023. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a szavazást sem értem. 😅

Ha helyesen használjátok az óvszert és nem lyukad ki, elmehet benne. Az is biztonságos. De ha kiveszi élvezés előtt az meg egyértelműen még jobban az.

2023. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még szedjél tabit is mellé, és kezdj imádkozni ha látsz egy gólyát...


De komolyan, hogy lehet ennyire félni? Helyes használattal az óvszer akkor is a legbiztonsagosabb védekezés, ha benned élvez el. Amnyi hogy egyből ki kell húzni.

El meg ritkán szakad, amit eddig láttam szakadni, az már felhúzaskor szétment. Sok pasim akció után levegővel vagy vízzel ellenőrizte nem szivárog e mégis, de egyszer se volt ilyen.

2023. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még, ne szexelj.
2023. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegye ki mielőtt elélvez, így töltse tele a gumit, majd kössön rá csomót. Ha mégis megfogan a gyerek, akkor megérdmeli :)

A neve pedig legyen Hudini! :D

2023. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oldfire ***** válasza:
Az óvodában már ezzel foglalkoztok?
2023. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!