Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell e még használjak más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell e még használjak más védekezési módszert?

Figyelt kérdés
Karissa fogamzásgátlót szedek,most szüneteltem vele mert menstruáltam is..Eficef antibiotikumot szedtem meg még pár gyógyszert mert beteg voltam..a tegnap előtt hagytam abba. Eddig védekeztünk. Ma kell kezdjem az új levelet(fogamzásgátlót). A gyógyszertárban azt mondták hogy nem befolyásoja de pedig olvastam hogy igen. Romániában élek.

2023. okt. 22. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg elég az a módszer ilyenkor hogy nem megy el bennem? Hanem kihuzza időben.
2023. okt. 22. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért használnék mellette gumit is egy darabig, biztos ami biztos
2023. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Alapból a "kihúzza időben" módszer nem működik, mivel már az előváladékban is vannak spermiumok, úgyhogy ezt könyörgöm sose használjátok (se ti kérdező, se mások sem).
2023. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy mondta valaki hogy elég 7 napig kell még pluszban védekezni gyógyszerek után de valahol azt irja hogy egy teljes levél beszedéséig..
2023. okt. 22. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a teljes levelet megvárnám.
2023. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Halottam a Pharmatex krémről..az jo?
2023. okt. 22. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Teherbe esni kiváló!
2023. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!