Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély terhességre?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel heti rendszerességgel szeretkezünk, gumival védekezünk, mellette mindig előbb kiszállok, mielőtt elmennék.

Ilyen téren nagyon paranoiás vagyok, rengetegszer mosok kezet ujjazás előtt, két aktus között pedig letisztogatom magam az esetek túlnyomó többségében.

Eddig nagyon rendszertelen volt a ciklusa, viszont az utóbbi 3 hónapban 27-25-25 naposak voltak. Az elmúlt héten többször is fájt a feje, a dereka is fájt, többször volt szomorkás és kívánós (ételekre gondolok) is.

Most a ciklus 27. napján van, de még nem jött meg neki. Tudom, általában 20+ évesen normalizálódik a ciklus hossza. Fejfásra gyógyszert szedett, csúszhat ettől is a menstruációja?



2023. okt. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek inkább premenstruációs tünetek. Tehát még fog neki jönni hamarosan
2023. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz terhes ne fossál. Én is ilyen voltam fiatalon, minden szex után gumit megnézni lyukas volt-e, el se mentem gumiba, bár kezet én már nem mosogattam, azért ahhoz ritka nagy balszerencse kellene. Vagy inkább szerencse? Nem tudom esettanulmány tuti készülne. Szóval jah, ki is fogod nőni de nyugi tudom milyen egyszer 2 hetet késett nálunk a havi. Ne izguljátok túl, attól csúszhat. Meg fiatalnak tűntök még.
2023. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyét kapnék, ha a pasi az óvszer használata mellett még ki is húzná idő előtt. Élvezhetetlen lehet így az aktus... Egyébként attól, hogy egy nőnek 25-30 napos ciklusa van, az még egy TELJESEN PONTOS CIKLUS. Nem attól lesz pontos, ha mindig ugyanannyi napos. Az baromi ritka.
2023. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, közös megegyezés, nem az én agyszüleményem.
2023. okt. 26. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem NŐGYÓGYÁSZ (direkt írtam nagybettűvel...) azt mondta, hogy 3 hét mensi késés még nem késés. Várjak nyugodtan. (persze üljön nyugodtan otthon az a fiatal aki nem akar gyereket és véletlenül össze jött. Az üljön nyugodtan hátha kicsúszik a 12hétből...)

Másik nődoki mondja. pozitív terhességi teszt, a HCG szint az egekbe, hogy ez még nem terhesség... mondom hurrá... akkor minek nevezzük?

2023. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!